Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rage47

    veterán

    válasz BusinessGuy #2702 üzenetére

    Hiába volt ennyi minden benne, akkor is unalmas, üres volt a világ sajnos. De sok embernek bejött, ez rendben is van. :)

  • Macccy

    senior tag

    válasz BusinessGuy #2702 üzenetére

    Nekem meg egyformán üres/van tele mindkettő .... Ez kicsit meg is lepett most ahogy kb az RDR2 évfordulóján kijött a Death Stranding és bele tettem már 107-108 órát és valami módon a függőjévé váltam. Amikor a Red Dead -et toltam szintén nagyjából 1 hónapon keresztül, akkor nem éreztem annyira erős késztetést a játékidő minden szakaszában, hogy este megint pár órára oda kell üljek. Jó volt nagyon, erős és hihető western, komoly törénettel és részletes karakterekkel, de talán éppen a világ az, ami hamarabb kopott meg nekem. Hiába volt részletes élővilága, sok random esemény, ha egy idő után a random események mesterkéltsége feltűnik és ha az élővilágra néhány nap megdöbbenés és side mission után már oda se bagózik az ember. Én - talán mert nem vagyok igazán kártyás - a pókert és a hasonlókat tartottam alibi tartalomnak. Persze ilyen formán a Death Stranding-et jóval hamarabb fogom letenni, hiszen itt a lehetősége sincs meg a pókerezésnek, viszont ez a játékvilág azt gondolom kijátszatja magát. Nagyon jó a sci-fi fallout hangulata és amíg a Platina meg nem lesz, szerintem tolni fogom, majd' minden nap. Az RDR2 -nél semmi nem vett rá, hogy nekiálljak trófeákért nyomulni. Érdekes, mert mindkét játék nagyon tetszett (GOTY szintek) és mindkét játék le is lett húzva az akcióhős Pistikék által, hogy vontatott, lassú, unalmas .... Hát ez van ...

    Viszont, ha újrajátszom a Stranding-et, biztosan HARD -on állok bele, mert visszagondolva, én kicsit sajnálom, hogy a boss harcok ilyen simán mentek (na nem mondom, hogy nem izzadtam le, de az inkább az ügyes pszihológiája a hangoknak és a fekete rémisztő rémségeknek). Illetve visszagondolva még az időre történő szállításokat időkeretét rövidítettem volna még meg. Minden más kb pazar.

    (oké a teherautó fizikája néha kicsit off és a motor fizikája jobb, ha nem megy terepre) :DDD

Új hozzászólás Aktív témák