Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    válasz Kvelstadt #1978 üzenetére

    Csak akkor ha nagyon muszáj. Inkább egyből a postaládához megyek és visszaszerzem a cuccokat. Ott amúgy is, akkor lefagy az idő amíg a cuccokat kiveszed, utána meg motorra pattanok és már ott se vagyok. Amúgy most Chapter 5 elején vagyok, most vagyok a hegyekben. Nagyon ráfüggtem. 67 óránál tartok, 292-es karakterrel csapatom. Egyszerűen a storyt nem tudom csinálni, mert mindig újabb állomást ad be, újabb építendő utakat kell csinálnom. Tegnap is 12 órám volt csak a mellék küldik. Én direkt platinára hajtok, és amik látható trófeák a psen belül, azok nagy része már eléggé simán meg van. A rejtett trófeákat nem néztem, de azok biztos storyra kapom. Az idő szállításokból van jelenleg 11 elvégzett, mert azokat ritkábban adja be, mint az összes többit. Amúgy eleje óta hardon nyomom, több nyersanyagot is ad. Szóval durván kenem. Bár tegnap volt egy elrontásom, hogy nem tudtam időben kiszállítani a csomagot, mert rossz útvonal felé mentem, belementem a pv-khez ahova nem kellett volna és már fail volt az egész, aztán inkább visszatöltöttem az előző mentést, ahol még nem kezdtem el időre. Csak közben kaptam 12e lájkot miközben szállítottam, és amikor visszatöltöttem, akkor már -12e lájkkal kevesebbem volt, és nem is kaptam utána annyit. Szóval para a visszatöltés, mert elveszi a lájkot, ha szerzel. Te hol tartasz benne? Platina a célod?

Új hozzászólás Aktív témák