Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocobanana

    tag

    Helló!

    Megvettem a játékot, mert nem bírtam ki az 1-2 óra után megfogott streamek alapján. Viszont aki kiplatinázta a játékot vagy végigtolta ,attól kérdezem kell hozzá hard nehézség, hogy meg legyen? Illetve az online módként sok benne a "csalás"? Hogy pl ott hagynak létrákat, köteleket...stb és ezáltal te simán kihasználod, és neked semmit nem kell megszerezned hozzá?

  • cocobanana

    tag

    Tegnap 5:30 órát belenyomtam a játékból, de abból sok idő volt a chapter 2-ben a csomagok visszaszállítása az eredeti helyszínre. Az irányítása Samnek viszont kicsit nehézkes, főleg megállni vele, amikor futsz. Egy külön fék gombot rakhattak volna neki. Elején csomószor felborult a pali a sprintektől. Továbbá az online részt sztem kifogom kapcsolni, mert tele vannak jelölőkkel, meg veszély felhívásokkal, ez engem zavar. Jobban szeretem, ha meglepetésként ér, mintsem hogy már tudom mi fog ott várni. Hardon nyomom amúgy is. Ha az onlinet kikapcsolom, lesz valami negatív dolog későbbiekbe? Trófea szerzés? Xp? Viszont maga a játék, nekem tetszik. Bár én a Maffia 3 is végigtoltam, nem untam azt se amikor területeket kellett tisztítanom. Szóval itt is meg birkozok a csomagszállításokkal. Illetve a csomagok mindig randomként termelelődnek újra a pályán és sose fogynak el?

  • cocobanana

    tag

    Olyan kérdésem van, hogy a standard küldetések sosem fogynak el? Chapter 2-ben tartok 18 órám van benne eddig, és mindig van újabb standard küldetésem. Illetve, ha csillagot kapok az adott ügyféltől, akkor onnantól már nem érdemes neki futárkodni?

  • cocobanana

    tag

    válasz BusinessGuy #1730 üzenetére

    Elsőnek én is így gondoltam ahogy te, amikor beléptem a chapter 3 -ba, de! Még az elején tartok, annyit csináltam, hogy az első 3 kivált embereket a hálózatra kapcsoltam és utána láttam, hogy baker lehet utat építeni benne, tök jó. Viszont a pálya nagyon sziklás meg nehezen közlekedő utak nélkül. Ha most egyedül kéne utakat építenem, az nagyon sok időt venne el, úgy hogy egy csomó standard küldetést lehet elvégezni, ami szintén idő. Az a helyzet, ezt a játékot úgy csinálta meg Kojima, hogy igenis kell hozzá az online mód, ahhoz hogy sikeresebb futár legyél illetve, hogy összetarts a többi játékosokkal. Eddig 30 óránál tartok, és még mindig chapter 3 elején vagyok, és még baromira hosszú idő van benne és rengeteg tenni való. Ezért, szükséges az online mód, és nem offlineba tolni, hogy még felesleges időket azzal tölteni, hogy te építs utakat vagy mást. Lehet offlineba játszani, de előbb utóbb az ember megunja mindent egy maga csináljon, pont ezt sulykolja beléd a játék is , hogy közös erővel kell megépíteni Amerikát illetve, hogy a lájkoknak mekkora szerepük, külön loret írtak a lájkok jelentésének kb.

  • cocobanana

    tag

    Olyan kérdésem van, hogy chapter 3-ban vagyok és pl sok embernek kint áll a motorja illetve a garázsban is sok online motor van. Én hogy tudom online garázsba tárolni a motoromat, és a világban, hogy bárki számára elérhető legyen? A másik kérdésem, hogy a játék mindig ugyanarra a szerverre csatlakozik vagy másra? Mert pl leraktam több hasznos hidakat és senki nem lájkolja, és nem értem miért. Ha átmész rajta motorral vagy gyalog automatikusan ad 1 lájkot, de nem létezik, hogy senki nem használja. Hogy van pontosan ez a szerver és többi játékos beosztása?

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    Nagyon állat ez a játék. Tiszta Euro truck Simulator 2, csak itt te vagy a kamion. Most tartok chapter 4 elején, 52 óra, 255 szintű vagyok, itt már lassabban fejlődök azért. Annyi mellékküldetés van a játékba, hogy nem tudok egyszerűen a storyra koncentrálni, csak a szállítás, hogy minél több prémium legend legends jutalmat kapjak és csillagokat az emberektől, akiknek a csomagot viszem. Viszont ebből a negatívum az, hogy a menüben nem lehet a szállításokat rendezni kategória szerint és hogy nem írja a jeleket konkrétan micsodák és nem lehet kiválasztani, az újakat amiket még nem teljesítettél, hanem ömlesztve van az egész. Ez kicsit zavaró, aki direkt szállítani akar és nem a storyt rusholni. Meg frankó lehetne egy online futár verseny is, ki tud a leggyorsabban célba érni...stb vagy mint az Euro-ban, hogy egymás mellett tudnánk szállítani.

  • cocobanana

    tag

    válasz Kvelstadt #1978 üzenetére

    Csak akkor ha nagyon muszáj. Inkább egyből a postaládához megyek és visszaszerzem a cuccokat. Ott amúgy is, akkor lefagy az idő amíg a cuccokat kiveszed, utána meg motorra pattanok és már ott se vagyok. Amúgy most Chapter 5 elején vagyok, most vagyok a hegyekben. Nagyon ráfüggtem. 67 óránál tartok, 292-es karakterrel csapatom. Egyszerűen a storyt nem tudom csinálni, mert mindig újabb állomást ad be, újabb építendő utakat kell csinálnom. Tegnap is 12 órám volt csak a mellék küldik. Én direkt platinára hajtok, és amik látható trófeák a psen belül, azok nagy része már eléggé simán meg van. A rejtett trófeákat nem néztem, de azok biztos storyra kapom. Az idő szállításokból van jelenleg 11 elvégzett, mert azokat ritkábban adja be, mint az összes többit. Amúgy eleje óta hardon nyomom, több nyersanyagot is ad. Szóval durván kenem. Bár tegnap volt egy elrontásom, hogy nem tudtam időben kiszállítani a csomagot, mert rossz útvonal felé mentem, belementem a pv-khez ahova nem kellett volna és már fail volt az egész, aztán inkább visszatöltöttem az előző mentést, ahol még nem kezdtem el időre. Csak közben kaptam 12e lájkot miközben szállítottam, és amikor visszatöltöttem, akkor már -12e lájkkal kevesebbem volt, és nem is kaptam utána annyit. Szóval para a visszatöltés, mert elveszi a lájkot, ha szerzel. Te hol tartasz benne? Platina a célod?

  • cocobanana

    tag

    válasz szallasi007 #2003 üzenetére

    A kötélpályás cucc elég egyértelmű sztem. Lerakod valahol A pontként, majd egy másikat jó messzire B pontként majd tehetsz még egy messzebbet C pontként és így végig. Hkk2-tól függ van, hogy mennyit pakolhatsz le, lényeg úgy kell lerakni, hogy ne ütközzön a drótpálya akadályba, mert akkor nem tudsz rajta menni. Pl ahol van a vízesés és 2 oldalt elválasztja azt simán összetudod kötni, ha persze átmész mindkét oldalra és lerakod manuálisan a Hkk2 vagy pl hegyekbe is jó. Tőled függ mennyire vagy vele kreatív és hova teszed őket. Lila jelzés mutatja, hogy simán megy a használata, piros ahol elakad a drót.
    2 részre meg azokkal a "bossokkal" sztem nem kell foglalkozni, csak ki kell futni belőle, mert azok folyamatosan spawnolnak újra és utána egy darabig nem jönnek rád azon a részen, de ha elmész újra jönnek. Itt arra gondolok, amikor nem tudsz megmenekülni a pvktől és elhúznak ugye.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    Ja meg akinek van sok ideje és szeret grindelni, akkor ajánlom minden állomás csinálja meg max csillagra, mert csomó új és hasznos cuccot dob érte. Pl egy jól kinéző napszemcsit, vagy hátizsákot védő húzatot eső és öszvérek ellen, királis bakancsot ami nagyon jól néz ki és tápos... stb.

  • cocobanana

    tag

    válasz Kvelstadt #2011 üzenetére

    Igazából nem tudom mennyire nehéz a hard a normálhoz képest, mert alapból hardon tolom eleje óta, de eddig nekem sima ügy. Chapter 4 elején a boss harc volt talán a nehéz ott haltam meg elsőnek, de amúgy semmi extra. Talán a prémium szállításba lehet nehezebb vagy a tényleges harcoknál, esetleg gyorsabban kopik a felszerelés, nem tudom. Viszont anyagba nagyon sokat ad prémiumba. Minden állomásomon minden cuccból 3000 felett vannak, kivéve a vegyszerek, mert azokat most adta be a játék. Tavi goc fő állomáson meg 9000 fém meg 6000 kerámia meg vmi 7000 speciális ötvezet. Szóval anyagból tele vagyok, ha utat kell építenem vagy bármi mást. 110 legend and legends szállítmányozásom van perpill. Viszont azt nem tudom, ha úgy kezded az út építést, hogy nem vagy rácsatlakozva a hálózatra akkor 0rol indul, ha meg már rá vagy, akkor kevesebbet kell hozzátenned. Na de ez lájkokba mennyivel ad többet, ha 0rol húzod föl vagy ha hálózaton belül? Mert a végén úgy se a te nevedet fogja kiírni hanem vki másét.

  • cocobanana

    tag

    Amúgy gondolkoztam az út mechanikán, de eddig nem jöttem rá pontosan, hogy van tényleg. Mert ha offlineban játszol végig pl vagy offlineban építed az utat, akkor teljesen 0-ról kell bepakolnod az anyagot és amikor rácsatlakozol a hálózatra, akkor igazából amit felépítettél utat az kb sehol nincs onlinehoz képest, mert más már rég felépítette magának. Viszont, amikor hálózathoz kapcsolódsz, akkor kevesebb alapanyagot kell beleadnod. Szerintem azért kell, kevesebb anyagot hozzáadnod hálózatban, mert csak neked lesz új utad, a többi játékosnak akinek már van azt szerintem az útjának a javításába számolja bele. Mindig nézem az utak minőségét és mindig 99% áll kb az összes, mert amikor más épít magának új utat, hozzád javításként számolja el szerintem. De valahogyan a többi játékostól is van rá esély, hogy megépüljön az út, mert VR Pisti streamjében, kb mérnökig van út és ő aztán semmit nem adott bele, tehát olyan hálózathoz is lehet csatlakozni, ahol kész utat is kaphatsz. Persze ez csak az én feltételezésem, lehet már angolul valahol le van írva ennek a pontos technikai része.

  • cocobanana

    tag

    válasz Kvelstadt #2015 üzenetére

    Én itt leszek veled :C
    1 hete játszok a játékkal folyamatosan, de sztem jövőhétre meg lesz vagy utána. Days Gone 2 hétbe telt a platinázás, igaz azzal kevesebb napi órákat játszottam.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    Tegnap visszamentem a Keleti Régióba (1 térkép) találtam új állomást meg kimaxoltam a Kikötős állomást, meg csináltam 2 időre teljesített kiszállítást. Kötélpályás cuccal amit most kaptam chapter 5-ben, hát igen kicsit könnyebb átmenni a pv területen. :D Jelenleg ez a térkép ki van maxozva. Utána visszamentem a Közép Régióba (2. térkép), fel a hegyekbe, hogy folytassam a storyt. Hát nem sokáig jutottam el benne, mert megkaptam az egyik állomáson, hogy családi veszekedés van és menjek vissza délibe kibékíteni a másik személyt. Útközben scan , újabb csomagokat találtam, majd 2 újabb állomást. Addigra elfogyott teljesen a staminám, 2 állomás között gyalogolnom kellett 0 staminával. Eléggé fárasztó volt, Sam minden egyes megállásnál össze akart esni. + ott van még egy pv terület. Meg az van, hogy nincs sávszélességem már a kötélpályáknak, mert tele dobtam hidakkal meg más kötélpályákkal a mapot, csak a hegyekbe 3 kötélpályát tudtam lerakni, szóval nem a legjobb. Utat meg nem tudom addig fejleszteni, míg a hálózatba benne nem leszek, szóval ilyen ez. Úgy néz ki most tudom újra kicsit folytatni a storyt, mert az egyik állomást a hegyekbe kimaxoltam, a másik az orvosost ahhoz meg kell a story, hogy beadja fő állomást. Szal megyek vissza a délibe testvéreket kibékíteni. 80 óra óra basszus eddig 302 lvl Sam, meg 180e lájk.

  • cocobanana

    tag

    válasz torik #2081 üzenetére

    Amikor megnyitod a mandzsetádat, akkor a Bridges rendszert kiválasztod és rámész a nevedre és ott kiír rengeteg adatot és statisztikát.

  • cocobanana

    tag

    Most tartok a chapter 6 elején vagy közepén franc se tudja, mert kicsit rövidek már a story szálak. Pedig a chapter 3 baromira hosszú volt, de lehet mert ott nagyon sok állomást maxoltam ki. Itt most jelenleg 3 állomást kell a hegyekbe, de elég easy mert tele raktam kötél pályákkal, meg amíg a királis hálózatban vagyok, addig út is le van rakva. Bár a kötélpályámat senki nem lájkolja... :( Szóval elég gyorsan mennek a chapterek jelenleg 4.töl :(((

  • cocobanana

    tag

    válasz pomk #2167 üzenetére

    Nem tudom, hogy hol tartasz benne és elszoktad e olvasni az interjúkat, ott nagyon sok mindent részletesen leírnak, amit nem adnak bele cinematicba.

  • cocobanana

    tag

    válasz .LnB #2152 üzenetére

    Emberek még hidakat se tudnak építeni, nem hogy mást. Külön ytb videó van tutorial róluk több százezer nézettséggel. Meg max híd alapot felhúzzák aztán majd biztos valaki 800 fémet beletesz, meg útról sincs fogalmuk. Csak motorral meg kocsikkal rohannak végig és sírnak jaj sziklás a terep meg folyó van.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    Na most tartok chapter 8 elején. Nem tudom hova megy ki a story, vannak elképzeléseim, de majd kiderül úgyis. Eléggé rövidek már a chapter fejezetek, remélem a maradék hosszabbak lesznek. Eddig 90 óra, 70% trófea a maradék 30% az rejtett. Viszont a folyamatos szállítások közben egyre több mindent veszek észre ami hiányzik. Legnagyobb probléma az, hogy nem látod az állomásokon, hogy milyen szállítást tudnál végezni, csak akkor ha oda mész. Na ez nagyon nagy hiba szerintem. Ha már annyi állomás királis hálózatba van kötve, akkor mutassa már a térképen, hogy x állomáson milyen fuvar várható és ne kelljen érte odamennem. Hiába van fast travel, az is + töltési idő + animációk skiptelése folyamatosan. Továbbá leteszteltem, ha egy pv területen az adott "bosst" megölöd, akkor igazából semmi se történik, csak kristályokat tudsz vele farmolni, ha nincs vagy sok kell. De ha elmész a pv területről, majd visszamész, akkor ugyanúgy pv kel lesz tele és ugyanúgy ott a "boss", szóval az csak farmolásra jó. Akkor ott van az, hogy felépítesz hidakat meg generátort...stb és nem látod a térképen belül, hogy mennyi lájkot adtak rá, csak a tartósságot látod. Hát kösz. Most nekem akinek teljesen le van használja a királis fedezettségem (nem tudok építkezni), nem látom melyik építményem kapott sok lájkot amit érdemes utána felhúzni lvl 2 vagy lvl 3-as szintre. Oké statisztikában mutatja, de nem írja konkrétan hol van, hanem én menjek oda és keresem meg. Hát ez nagyon fail sztem. Szóval egyenlőre ennyi ami kicsit bosszant. Ma folytatom a hegyekbe való kalandozásaimat, illetve megnézek pár területet, ami nincs még lefedve, mert azt hittem story majd beadja, de úgy néz ki mellék állomások azok. Persze ha találok hozzá elhagyott csomagot.

  • cocobanana

    tag

    Most tartok 8. fejezet közepén, de már kezdem unni a farmolásokat. 112 óra és még a sürgős fuvarok még mindig 57-es szintű. Egyszerűen nem találok a hegyekbe olyan standard küldetést ami sok xpt adna a sürgős fuvarért, de valószínűleg ugyanazokat fogom megcsinálni, amiket már eddig is ha látom. Eddig mindig újakat vártam, de nem adja be. Idegesítő, nem látom az összes terminálon a fuvarokat és sorrendbe se tudom őket tenni. Ezt remélem közeljövőben patchelni fogják, ha már fuvarozásról szól a játékmenet. Nem gondoltam volna, ez lesz a legnehezebb trófea ennek a megszerzése. Ezen kívül még az állomások kellenek max csillagra, abból már csak 3 hiányzik. A hegyi gócvárost valami pofátlan módon sok xp kell ahhoz, pedig rengeteg fuvart vittem oda, és nem emelkedik a csillag töltöttsége. A másik az pizzás csávó, ott is mindig kiszállítottam a pizzát, semmit nem emelkedett a csillag, harmadik állomás meg 8. fejezetben az egyik kis állomás, de az easy lesz. Maradék meg a memória gyűjtés a platinához, de elvileg az sima liba.

  • cocobanana

    tag

    válasz erahurka #2361 üzenetére

    Ha felfedezel egy mellék állomást, akkor környéken random bedob hozzá egy csomagot.

  • cocobanana

    tag

    Na skacok most tartok 9. fejezet közepén vagy a végén. Itt ebben szép kis Attack On Titan kolosszus titán kitekintés volt Kojima részéről, biztos kedvenc mangája. :D Úgy néz ki most már tényleg a storyra tudok fókuszálni, mert minden fontos trófea meg van. Sikerült a sürgős fuvarokat is lvl 60-ra felvinnem. (Orvosnál remekül lehet farmolni az idő küldetéseket, mert ad egy 1200xpt ha északi gócvárosba viszed, meg 1500xpt ha hegymászóhoz). Szóval most úgy fest story trófeák vannak hátra, memória chipek (azokból fele meg van amiket levél alapján megtaláltam) na meg a 100 interjú elolvasása, és a pizzás zóna max csillagozása. A pizzás zóna az ugye, egyből megadja a max csillagokat, amint meg van az összes pizza rendelés ugye? Mert még mindig 1 csillagon áll és minden pizzát kiszállítottam amit kért. Abból 80-nál tartok. Viszont itt megkérdezném LNB-t, hogy pl mitől függ, hogy kapod e az interjúkat a bázisoktól?
    Ezt a részt spoilerbe teszem: Pl van a Samről a pszichológus vizsgálatok, akiről az csinálta, aki később a felesége is lett, abból 1-4 gyűjtöttem össze és a 8. vizsgálatot de a maradékot melyik állomás adja be?

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    Most tartok 12 fejezet végén. Hát kíváncsi vagyok mi lesz a vége a storynak, ma este befejezem és valószínűleg platina is meg lesz, mert csak memória gyűjtés van hátra. Őszintén remélem vége vmi hatalmas nagy csavar lesz olyan áll leejtős vagy olyan amin lehet elmélkedni. Én semmit nem tudtam erről a játékról, streamek alapján tetszett meg és vettem meg 2 hete. Eddig a story eleje és közepe tetszett vége felé már kicsit csalódtam benne így 12 fejezet vége felé. Spoilerbe rakom én mit várok a végétől meg mi nem tetszett a storyval kapcsolatban. Maga a játékmenet jó volt számomra, egyáltalán nem untam.
    Szóval az egyértelmű volt nem Higgs a főgonosz, azt hittem Cliff az erre kiderül ő sem, csak egy áldozat volt Amelinek és igazából ő a gonosz. Ebben csalódtam, meg Die Hardman se kavart semmit Legalábbis eddig úgy néz ki. Mondom én mit várok. Amikor képbe jött, hogy Sam 1 vh ba került én időutazást vártam, várok a végétől. Arra gondolok, hogy Sam igazából Cliff fia és ő egy BB baba volt, aki felnőtt meg Bridget fogadta örökbe és nevelte föl. Majd bekövetkezett a 6. Halálhullám és Sam visszament az időbe , hogy megakadályozza de újra BB babaként, csak nem nőtt föl, hanem egy másik világbeli Sam kapja saját magát. Ezért látja nagy Sam kis BB Sammel a múltat Cliffel. Ez a ciklus meg folyamatosan ismétlődik. Én nekem ilyen teóriám van, kíváncsi vagyok a valódi vége mi lesz.
    Majd amikor kijátszottam ma a storyt, akkor még írok, pedig nem vagyok nagy fórumos.

  • cocobanana

    tag

    Sikeresen végig toltam a gamet. 122 óra 98% trófea, most összeszedem a memóriákat és egy újabb platina a sok közül. Most írok a storyrol.
    Végére szépen minden meg lett magyarázva, de vannak még kérdések. Pl hogy Sam mint BB baba mitől is volt olyan különleges, amikor már jóval a Bridges cég előtt a terroristák használták a babákat? Vagy ő volt az első baba, akit direkt Bridges készített, de Die Hardman szavaiból úgy jött le előtte is voltak BB. Szóval csak annyival megmagyarázták különleges, de hogy miért nem. Vagy Amelia ennyire előre látott a jövőbe? De az sem oké, hisszen pont azzal indította be a Dst. Meg Cliff úgy vette ki a babát, hogy már odaadta meg le is volt már lőve, szóval azt picit gyors vágás hiba volt. Meg amikor bébi Samet megtalálja a parton Amelie, akkor Cliff meg úgy néz ki, hogy békében megy a túlvilágra. Aztán story közepén meg az volt, hogy a pokolról jött vissza, szóval fura átfedések vannak. Meg ez a kihalás entitást is erőltetnek éreztem. Egyáltalán, honnan tudta bárki is, hogy ő kihalás entitás, vagyis miből jött rá. Meg mi alapján lett ő kihalás entitás. Szóval értem a halál témáját sok féleképen lehet megmagyarázni illetve nem is lehet. Csak ha már ilyen világot írt, akkor igazán minden egyes pontot lefektethetett volna a saját storyban. Meg, ha Amelie elpusztult, ahogy a partja is, hogy élesztette föl Louet a végén? Meg egy kihalás entitás, aminek az volt a létezése, hogy elpusztítsa a világot, akkor nem kéne magát meggondolnia. Meg Samet se értem, amikor végére barátai lettek, meg talán Fragile is beleszeretne, ő meg mindent maga mögött hagy, főleg úgy, hogy pont a végére változott meg, erre Kojima arcon köpi a játékosokat, hogy Sam ugyanaz mint elején, rideg pasi, oké Louval elmennek, de akkor is. Meg , hogy elnök nem engedi, ugyanmár amikor Sam mentette meg Die Hardmant meg az egész világot. Azt mondanak az embereknek amit akarnak, lásd Amelie és Bridgetröl is hazudtak, nem árultak el semmit a teremben lévőknek. Szóval hülyeségnek érzem Sam mindenkit ott hagyott. Meg behozták a multivezumot is és kb alig használták ki storyban. Minimum azt vártam Sam, saját magát hordta BB ként erre egy tök más BB volt. Meg azt a kihalás entitást is, jobb lett volna úgy ábrázolni, hogy bárki alakját feltudja venni és külön karakterként kezelni és nem úgy, hogy az Bridget lelke. Mondhatta volna Samnek, hogy olyan formában jelenek meg aki számodra ismerős. Lényegében ezek a dolgok nem tetszenek, másképpen írtam volna meg.
    Story jó, zene kiváló, játékmenet elfogadható. Pontozási rendszert hülyeségnek érzem. Viszont év játéka, nálam a Days Gone, viszont Death Stranding szorosan 2. Ha filmként nézem, akkor ott nagyon erős akár mint a Detroit, de játékban biztos platina után eladom, még a héten, mert nincs az a isten, hogy cutscenekért újra játszam, mert ahhoz bőven elég volt egy életre 122 óra ebből. Dlc meg gondolom nem várható belőle meg ilyesmik. Nekem ez az észrevételem úgy, hogy fogalmam sem volt milyen játék ez, meg nem is tudtam róla.

  • cocobanana

    tag

    Na ki platináztam a gamet és elég is volt belőle. Ez a memória chip gyűjtés rendesen felidegesített. Hiába néztem hozzá térképet a powerpx ről, egyszerűen nevetséges módon el voltak dugva némelyik. Hiába szkenneltem be, nem látta. Volt, hogy 10 percig keresgéltem őket, hanem 15-ig. Sam folyton elesett, cipelt súly nélkül. Fúú nagyon kiégtem, meg a sok lassú animáció, áááá. Megértem, mások miért hagyták abba ezt a játékot, vagy miért szidták amikor rusholva csinálták a storyt. Én azt eléggé lassan csináltam ügyelve a csomagokra és annyira nem tűnt föl, hogy Sam mindenen képes elesni. Tegyük hozzá gyors 3-as műlábakkal rohangáltam, de látványosan el esett futás közben. Teszem is fel a használt oldalakra a gamet. 16.500 ért vettem, már jócskán esett az ára :( Akit érdekel egy kis stat. Végig nehéz szintbe ment.

    .

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    válasz VikMorroHun #2634 üzenetére

    Öszvéreknél hamarabb ott volt már a ragacspuska.Úgy emékszem Die Hardman adott hozzá egy mellékküldetést amiben elmondta, hogy az öszvérek elloptak egy prototípus fegyvert, a ragacspuskát.
    Az még hagyján, hogy út közepén hagyják a kocsit, de a trollok direkt az álomások előtt keresztbe parkolnak, hogy ne tudjál bemenni az npchez, hanem előtte állj arébb a kocsijukkal. Gusztustalan az ilyen player.

    [ Szerkesztve ]

  • cocobanana

    tag

    válasz james001 #2660 üzenetére

    Sztem, azért nem adja meg azt a trófeát, mert nem magadtól építetted azokat a cuccokat, hanem a story alatt adta neked. Építsél te magad újakat és mindegyiket lvl 3-ra kell felépíteni. Az nem egy túl bonyolult trófea. Igazából egyik trófea sem vészes, csak idő és türelem kell hozzá. Ha mindennap megcsinálsz pár standard küldetést, mondjuk csak 1 órát,akkor előbb utóbb simán meg van platina. Egyszerűen türelem és monotonitás kell ehhez a platinához. Semmi extra kihívás.

  • cocobanana

    tag

    válasz Kvelstadt #2732 üzenetére

    Hegyekbe kötélpálya kell mindenhova, és idő küldetés feladathoz max 4-5 perc fér bele. Ez változó, pl ha 400kg kell elvinned, akkor 5 perc is belefér. De csak kötélpályával megy minden cucc a hegyekben. Ilyen kocsival meg gyalog kár megpróbálni.

  • cocobanana

    tag

    válasz Kvelstadt #2780 üzenetére

    Vállalni kell hozzá standard küldetést, majd alszol, majd megint vállalsz standard küldetést és megint alszol, majd előbb utóbb jön a levél. Arra figyelj, hozzá szóljon a rendelés. Lényegtelen, hogy ki van maxolva a csillag, ha nem aludtál küldetések között.

  • cocobanana

    tag

    válasz bexinho23 #3078 üzenetére

    Ilyen ez. Amikor én vettem megjelenés után 1 hétre, 16.500 forintért és 13.000 forintért tudtam eladni, 2 hét után. Szóval megértem, hogy fáj, hogy 10.000 alatt kell eladnod, de a használt piac is. Mindig buktam a használt árakkal, akárhogy is.

Új hozzászólás Aktív témák