Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz oolit #1221 üzenetére

    az a poén ezen a képen hogy muttaja a proci kihasználtságod és az egyik pörög 99%-on a másik meg alszik. ez is szép egy konzolport egyébként. bár nálam nálam max-on elmegy fix korrekt fps-el ezért sose foglakoztam vele. egyébként mi a programnak a neve amivel kiíratod az infókat?

    végigtoltam a hard-ot. nehezebben emlékeztem. persze az eleje míg nincs értelmes sebzése a plazmának meg fejlesztve a sztázis és folyamat elfogy mikor kéne tényleg nehéz is. de aztán már nem vészes. kimaxoltam a plazmát az élet+levegőt a sztázist, kinézist és még két fegyvert de végül mindkettőt eladtam mert nem vettem hasznukat.
    az egyik az energianyaláb volt. 2 részbe egy baromijó fegyver a másodlagos sebzése miatt. általában 2 másodlagostól szétszakad mindenki aki a közeledben van. itt meg kilőttem ötöt másodlagossal és annyit csinált hogy az egyik dögnek leszakadt egy karja de a többi csak folyamat hanyatt esett de eszükbe nem volt szétszakadna vagy akár csak simán meghalni.

    szóval lényegépen a plazmával toltam végig am se nem lő egyszerre több dögre se nem robban nagyot mégsem volt pánikhelyzet a játék során.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák