Keresés

Aktív témák

  • Yodamest

    veterán

    válasz Kvelstadt #1875 üzenetére

    Ezt a pajzs feltörést és ugró támadást én is csak most tanultam meg használni az 1-ben. Hiába toltam le anno 3X + 1X scolarban a 2. részt kb soha nem használtam ezeket a támadásokat mert annyira random, hogy beadja vagy nem. Az 1-ben ha akarom mindig összetudom hozni.

    nem_tom redditen is ha benézel ilyen DS topikokba kb 90%-ban azt mondják, hogy az 1 a legjobb majd a 3/BB és végül a 2. Nekem nagyon tetszett mindig is a 2, pláne hogy az az első DS élményem. Innentől fogva nem tudok azonosulni azokkal akik az 1-el kezdték és úgy látták meg milyen "tré" a 2. rész. (most nem rád értem, redditen van egy réteg akik nagyon keményen alázzák a játékot) Most, hogy az 1-nek már közeledem az 1. végigjátszásom végéhez értem miért annyira jó. Tényleg nagyon ott van a világ összkép, a hangulat stb. Nekem ami így a 2. résszel kezdve majd az 1-et játszva borzalmasan hiányzott illetve zavaró volt végig, hogy nem tudsz bármelyik bonefirehoz warpolni a játék elejétől, sőt hát később is csak néhányhoz. A másik a kovácsoknál való fegyverfejlesztés valami borzalmas, nagyon túl van boyolítva meg van vagy 5 kovács össze- vissza és mind kicsit mást árul, másra jó.... a 2.-ben az hogy a centrumban van egy kovácsod akinél pofon egyszerűen tudsz fejleszteni meg minden, nagyon nagyon jó változtatás volt. Kényelmi szempontból mindenképpen nagyot lépett előre a 2.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák