Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz D4v3 #581 üzenetére

    Majdnem kijavítottalak hogy miféle golem mert én ara gondoltam amiből sigmeyer lányát szabadítod ki és az szintén arany gólem.
    De közbe rájöttem hogy arról beszélsz ami kék és ott van duke elején és meg sem támad ha te nem bántod ő

    (#580) Big Bopper
    Én a másik disznót is ki szoktam csalogatni a bejáratig. De volt hogy sikeresen kimozogtam előle és ott helyben levertem. Persze nem sérülés nélkül.
    Igen csak +5ig húzható. Az összes cucc amit twinkling-el lehet húzni csak +5ig hózható.
    Ha megkapod majd próbáld ki a BK axe-ot is. Ha már a Sword tetszik lehet az is fog. Gyorsabb hosszabb és egy 100az-al nagyobbat üt. Tudom hogy én dicsértem itt már eleget de valóban a BK fegyverek közül a legjobb sebesség-sebzés-hosszúság függvényében.

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

  • Big Bopper

    tag

    válasz D4v3 #581 üzenetére

    Köszi! Igen levertem a tónál már azt az akármit, beszéltem is a csajjal utána. Egy hosszú létrán fel is lehet mászni ott a kertbe. Most a könyvtárban vagyok, és van is nálam egy ilyen hogy broken pendant. Akkor ezt kell majd használni ott a tónál?
    Emlékszem mikor a hidrával harcoltam mennyire felhúzott a játék. Már csak egy feje volt meg, de az mindig távolabbra csapódott be. Mondom odafutok és levágom, erre beleestem a vízbe és meghaltam. Na akkor repült egyet a kontroller. :D

    Toturi: én is kicsalogattam a másikat is, mondjuk egyszer felöklelt futás közben és majdnem meghaltam :)
    Szívesen kipróbálnám a BK axe-ot de nincs sajnos olyanom :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák