Új hozzászólás Aktív témák

  • Kvelstadt

    veterán

    válasz Sirandrish #796 üzenetére

    De ahogy meg jatszol majd ezeken gyorsan tul is leszel.
    Erted, eljutsz mondjuk a darkroot-ba es bejarod egy alkalommal mikor leulsz jatszani es az egyik hsz-emben levo info nagy resze meg is van.
    akkor amit a fegyverekrol irtam az meg olyan hogy majd latod mi milyen meg hogy ut, mi tetszik mi nem es megint egy csomo hsz-t megertesz amit irtam.
    Sokkal tobbet lehet erol a jatekrol beszelni magyarazni mint ami jatek kozben latszik.
    persze jo dolog ha rajosz dolgokra meg kitapasztalod oket de ebben a jatekban vannak infok aminek en orultem volna ha valaki elmondja es nem rengeteg kinlodas vagy majdnem a jatek vegen jovok ra dolgokra.

    Mi markoval csak egy ajanlott utvonaltervet neztunk a jatekrol mert eleg openworld a haladas szempontjabol. Mi nem a csontikhoz tevedtunk be hanem lementunk new londo ruins-ba ami lehet meg roszabb hely ha nem v'god mirol is van ott szo.
    Mert a csontikat legalabb tudod utni viszont a londo-i ellenfeleket meg utni sem es ugy garantalt volt hogy valahogy halal utan le kell menni, vissza a lelkunkert es aztan meg valahogy elve ki is kell jutni onnan..

    [ Szerkesztve ]

    "Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

Új hozzászólás Aktív témák