Új hozzászólás Aktív témák

  • laposonly11

    senior tag

    válasz Kvelstadt #114 üzenetére

    Igeni a kígyó gyűrűt ami 200 ponttal növeli az item droppokat bár ahogy mondod ez az érték sz*rt sem ér sokkal inkább én is azt tapasztaltam mint mások hogy a jó Isten humorától függ hogy egy ritka itemet hajlandó elejteni az adott ellenfél, miközben pl. ha megyek farmolni a crystal caveba(a pikkelytelen sárkány odúja) a kagylók szinte mindig dobnak twinkling titaniteot röpke fél óra alatt vagy 40et szedtem össze majdnem ugyanilyen arányban dobálják a purging stoneokat és darabjáért az öreg Kingseeker Frampt (kígyó/hernyó) 1000 soult ad!
    A mentés visszatöltése lehet hogy csalás, de sokkal inkább hasznos hogyis mondjam "könnyítés" hogy ha pl.leesel/csúszol valami szutyok helyről ami elvileg stabilnak tűnt addig(pl. great hollow faágai csináld meg mentés vissza állítás nélkül, órákig fogsz szenvedni mire feltérképezed és összeszeded az összes cuccot az ágakról közben meghalsz vagy 30szor) akkor ne kelljen feleslegesen vissza-vissza gyalogolni.
    Pláne ha online tolod PC-n és kifogsz egy trollt aki pl. csalásokat használ és/vagy kinyírja valamelyik NPC det(előszeretettel szokták a kovácsokat támadni) akkor mit csinálsz, újra kezded a játékot?!

    Ordo est anima rerum.

Új hozzászólás Aktív témák