Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Szerintem is sokkal könnyebbek az NG+-ok mint a sima NG. Ha megnézitek pl. Ray Dhimitri 1 shot boss kill videóit, kivétel nélkül mindegyiket NG+7 és társaiban csinálja, mert egyszerűen addigra már 99-es statokkal meg brutál gyűrűkkel atom broken buildeket lehet létrehozni. 1 spellel leszedi a játék összes bossát.... na ezt sima NG-ben aligha tudná megcsinálni. Az NG+-okra nem nehezítésként kell tekinteni, hanem egyfajta kaland inkább, hogy a kedvenc armorodban, kedvenc maxra húzott fegyvereddel mehetsz, olyan területeken, bossokon át, amiket eddig early game cuccokban kellett legyőznöd.

    Számomra pont emiatt nem csábító az NG+, mert ott már tényleg semmi kihívás nincs, egyszer itt a 3-ban megpróbáltam, egyből levertem a Dancert és hoppá ott is voltam az endgameban kb 1 óra alatt végigvittem az alapjátékot, tök uncsi volt.... inkább kezdek mindig új NG-t és kipróbálok új buildeket a 0-ról. pl. only Vordt hammer vagy only longsword, only irithill straight sword only katana stb. azoknak több értelmét látom.

Aktív témák