Aktív témák

  • vraghdash

    tag

    had meséljek róla 1 kicsit...

    OFF
    az év 1ik legfosabb napja kelés 6kor, gyerek asszony eldob munkába suliba oviba, 7:30as munkidőhöz be is érek 8:05re szarnap sok meló, aztén hugomék bejelentkeznek hogy jönnek felköszönteni kislányom szülinapján munka vége, el oviba fel kislány, nagyoknak edzés ők hazajönnek ha vége, otthon fű lenyír odaérnek 2 viszki lecsúszik főzök vacsor 9 főre, még1 viszki, fél8kor elmennek fürdés alvás nagyok alszanak, kicsinek 3mese könyvből majd 2 fejből, majd bóbitabóbita 1245 ször asszony hazaér 21.15 megfürdik oké... megvettem assasins creed untiy megnézem nem jött le... na akkor ds3 megnézem ezt...
    OFF vége

    tippre a töltöképernyőn 2szer bealudtam, a madaras phase a sok szívás után már úgy szokott menni hogy 0-1 flaskot iszom alatt na tegnap 7 darabot sikerült 5 maradt p2 -re... aztán valami ihletett módban 100-50% hp között eltoltam 4et utolsó. majd 50nál letérdelt megf@rkaltam majd valami olyan kombó jött ami után bele tudtam verni megnit4-5öt büntetlenül megütött de a köv ütésemre megint letérdelt.... aztán a köv bökésre elpatkolt :) és mint látszik csontsimán majdnem full hpn meglett :)

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák