Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Fitzgerald #29487 üzenetére

    Az a baj hogy CDPR nem tartozik neked (nekünk) semmivel alanyi alapon. Nem fizetünk havidíjat, egy single player játékról van szó, de még ha fizetnénk is, akkor is saját döntés lenne hogy fenntartom-e az előfizetést, vagy hagyom az egészet a 'csába. Hoztál egy anyagi döntést, neked kell viselned a következményeit, nem a cégnek. Megelőlegezted a bizalmat feléjük és csalódtál, az egy dolog, de te voltál az aki meghozta a döntést (nem tudom hogy előrendeltél-e, vagy látatlanban vetted a játékot utánanézés nélkül, vagy simán csak azt gondoltad hogy patchek nagyobb volumenűek lesznek, de ez részletkérdés). Minden perc fejlesztői munka a játékkal az ingyen extra számunkra az expansion kivételével. Persze nem jótékonysági célból csinálja a CDPR, próbálják az elvesztett bizalmat visszaszerezni, de ettől függetlenül a géming kommuniti entitlement-jét jó lenne már kinőni, magunkat felelősségre vonni felnőtt ember lévén és a pénztárcánkkal szavazni, elvégre kereső felnőtt emberek vagyunk. Az lenne a fontos, hogy tanuljunk belőle mi fogyasztók, de fogadni mernék rá hogy a következő Witcher játék is több millió preorderrel fog rendelkezni pár álleejtős UE5 demonstráció után. :U

    Természetesen elmondhatod a véleményed, és fontosnak is tartom, hogy ott ahol hibáztak arról legyen szó, nem szabad kussban maradni és besöpörni a szőnyeg alá. Az ilyen témájú beszélgetésekkel mindik inkább a stílussal és a törzsiséggel van a probléma, pl hogy aki nem osztja a véleményed az fetisizálja a játékot, vagy nem veszi tudomásul milyen szar is a játék valójában, az összes ezzel kapcsolatos beszélgetés elmegy hater vs bootlicker irányba, mindig előjön az egó, senki se tudja a lábtörlőnél hagyni. Az ilyen féle kijelentések azok amik csak a feszültséget gyártják, ha konstruktív módon fogalmazol meg kritikát személyeskedés nélkül akkor senki se akadna ki rajta, nem lennél "gaslightolva"' (meg azért is furcsák az ilyen kijelentések mert ebben a topikban egy nevet sem tudok mondani aki vakon csak isteníti a játékot, mindenki fogalmazott már meg kritikát valamilyen módon, Cifu is).

    Amíg írtam a kommentet kicsit elkalandoztam ide-oda, inkább a mentalitás(ok) felé irányul a kommentem nem a te személyed felé, azok alapján amik felütik a fejét itt is néha, meg úgy ambloc a neten. Jelen esetben szerintem Cifu is kissé túlreagálta a dolgot (és visszaolvasva a szarkasztikus megjegyzésemre se vagyok büszke), most engem inkább más kommentek zavartak, amelyek azokra a mentalitásokra utalnak amiket ebben a kommentben taglaltam ki.

    Üdv. Johnny

Új hozzászólás Aktív témák