Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Silverboy

    aktív tag

    válasz Jorus #25846 üzenetére

    +1.

    Ahogy Jeckie mondja, hogy "csiká" (ofc only fm), vagy ahogy Vik mondja "kölyök, figyelj"... Valahogy férfiként ne kölyöközön le NC legjobb Techdokija se :U, mondja azt testvérem, barátom, bár lehet az angol szleng utalt rá és használható így is. Nekem nagyon nem adta a férfi V, valahogy érződik, hogy az egész játék női karakterre lett kitalálva mint az AC: O-nél is, Eivor már érdekes, ott a kánon szerint hibrid, Nő alapesetbe kivéve, mikor Odin-t alakítjuk. De Takamura is ilyen, Gantle bánásmódú, ahogy V-vel viselkedik az étterembe stb., nekem baromi idegen volt férfi karakterrel, De még Silverhandes párbeszédek is kirúgtak sokszor, mondjuk nekem V nő volt az első két végigjátszáskor, egyedül a StreetKid-em pasi.

    #25847 nesh_019
    Én pl. nem akarok azonosulni vele teljesen, arra ott a Skyrim, ott például nincsenek ezek a kidobások a flow-ból, nemtől és fajtól függetlenül.

    [ Szerkesztve ]

    „Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

Új hozzászólás Aktív témák