Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz janos666 #22208 üzenetére

    Nem próbáltál másik endinget? Panem miatt legalább 1 plusz endingre volt lehetőséged.

    Egyébként nem értek egyet a JW-s dologról. Nem rég néztem meg mindhárom JW filmet, de egészen más karaktert hoz a játékban, és jól is áll neki.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Vesa

    Topikgazda

    válasz janos666 #22208 üzenetére

    Ha a mellékküldiket nem toltad, ahogy írod, akkor a játék jó 40-60%-át kihagytad. Úgy nem csoda, hogy kevésnek érzed. Pénzszerzés a szinteddel arányosan egyre könnyebb lesz, ez kb. minden normális játékban így van, -és persze több módon szerezhető, aminek csak az egyik része grindfest-.
    Ha az elején minden az öledbe hullik könnyen, akkor mi lenne kihívás a játékban? Így is egyik jogos kritika a játékkal szemben, hogy túl könnyű.

    A tudomány a valóság költészete!

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz janos666 #22208 üzenetére

    Igen ha végigrohan a játékon az ember akkor nem egy nagy élmény, főleg nem a bad endinggel. Ebben a játékban elég közel állnak egymáshoz a side questek és a fő sztori, attól függően hogy mennyit csinálsz meg, úgy kapsz egyre teljesebb képet a fő sztoriról és azok karaktereiről és a világról.

    Én megkérdezném magamtól mit várok el a játéktól. Ha mély sztorit, akkor megcsinálok mindent ami plusz információt, teljesebb képet ad a karakterekről és a világról, arról a helyzetről amibe bekerültem. Ha csak elolvasod a sidequestek leírását mielőtt "minimalistára fognád" a végigjátszásod, vagy odafigyelsz a történetre amikor kapsz egy questet, odafigyelsz mit mondanak egyértelmű hogy X személyt, Y szituációt, Z világ építőelemet jobban meg fogod ismerni. Ne várj mély játékélményt ha több mint a felét kihagyod.

    Ennek a játéknak az erőssége egyben a gyengesége is, ami az RPG - action adventure indentitászavar miatt van. Nagyon sok opcionális tartalom van, ami a végkimenetelt ha nem is triviálisan megváltoztatja, de sokat hozzáadnak, kiegészítik úgy hogy egyényi végigjátszás lesz az eredménye.

    Én azt ajánlom ha érdekel azért a téma és nem törölted a játékot, most hogy letoltad a "rossz" endinget, csináld meg a sidequesteket majd menj végig a többi endingen, aztán térj vissza megint a bad endinghez. Hidd el teljesebb élményben lesz részed (persze ha csak érdekel a téma és nem utálod szívedből az egész játékot).

    Amit megértek mint hiba, hogy összeférhetetlen a fő sztori "sürgőssége" és a világ, karakterek jobban való megismerése. Ezen a hiányosságon nézz át, ez egy játék, nem fogsz random meghalni mielőtt teljesítenéd az utolsó küldetésszálat mert kifogytál az időből.

    Üdv. Johnny

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz janos666 #22208 üzenetére

    menj vissza es nezd meg a masik befejezest. egy befejezes kb ket ora es max 10 perc ami atlapolodik miutan kimesz a tetore.

    sidequestbol ha minimalistara fogtad, nem tudom hogy jott at a side quest arch. a teljes Rouge arc pl mehetett volna a main storyba is.

    félkészen adták ki túlzott gépigénnyel.
    es hanyagold a youtubereket akiket nezel, fogalmatlanok. kb ez a legszebb PCs jatek jelenleg es kb az egyetlen, ami fotorealisztikusan kepes kirajzolni egy teljes varost.

    witcher3hoz szerintem ne menj vissza akkor ezutan, CP77hez kepest annal nekem walking simulator hangulatom volt :).

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák