Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz Cifu #21903 üzenetére

    :R

    A saját RED Engine-jüknél ez nem meglepő. Persze fejlesztve.
    Ja, csak igy tenyleg meglepo volt, hogy az internet egy resze a W3mat ugy tartja csodanak, hogy kozben a CP77 egy befejezetlen bughalmaz. Amikor a bugok joresze a W3bol jon.

    aha, akkor azert nincs sulya a crafting cuccnak a Witcher3ban :DDD. egyebkent az elejen igy is totalis kaosz, meg azt se ertettem, hogy a karakter miert tud tobb cuccot viselni, ha a lovon masik nyereg van, de ez megmagyarazza :DDD. Alchemyzni nagyon most se lehet, inventory alapjan van kb 300 fele alapanyag ami kell kb 50fele cucchoz, es minden cuccbol legalabb egy alapanyag hianyzik :DDD.

    Viznel valszeg bughalmaz lehetett, de szerintem tenyleg az lehet a baj, hogy a hatterben ringo viz alacsonyabb CPU magszamnal (teljesen jol parhuzamosithato cucc) konkretan agyonvaghatta az fpst. Ha megnezed, pl a Just cause 3-4 kapcsan volt meg hasonlo, a viz fizika joreszet kidobtak, cserebe viszont markansan nott az fps kb minden korulmenyek kozott. Pl a Coyote Coho mellett a csatornanal igy is felezi-harmadolja az fpst napkozben a tomeg, kepzeld el mi lenne, ha meg modellezne a vizet is.

    Ezzel együtt nehéz értelmezni a Silverhand-es fő történetszálat nélkülük...
    En kiprobaltam, hogy mi tortenik, ha V total ignoralja Johnnyt es az o szalat. A "default" Arasaka "Where is my mind" ending egy teljesen logikus lezarasa a sztorinak V szubjektiv szemszogebol V tapasztalatait nezve.

    A neha bugolo AI a Witcher3 oroksege egyebkent, csak ott a kisse atgondolatlan harcrendszer miatt kevesbe feltuno. Megjegyzem, ajanlom a katana build vegigjatszast (16 body, 18 reflex, 18 tech, 10 int -legendary shock quickhackot ugy tudsz farmolni-, 9 cool), esetleg a kevesbe minmaxolt varianst (16 body, 20 reflex, 3 int, 18 tech, 12 cool, maradek 2 pont igazabol barhol jo, reflexre szinten csak 18 pont kell a "Deathbolt" perk miatt). Ugy kb a jatek witcherkent jatszhato, csak sokkal elvezetesebb. Kb Ciri, turbo modban.

    a Gwent egyebkent grindfestbe csap at 1.32nel ami kulso guide nelkul eselytelen.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák