Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • juliensorel

    senior tag

    válasz beyruth82 #20479 üzenetére

    Persze, hogy bug.
    Wakako a fixer. Így kéne történnie. [link]
    Tudod, tölts vissza régebbi mentést, aztán hátha megjavul :O :W

    #20467proci985
    Attól még, hogy nem a rendőrökkel való fogócskázás volt a prioritás, ne így legyen már megoldva a rendőri jelenlét könyörgöm, ha véletlen bűncselekményt követsz el a városban.
    Az, hogy te mindent szakértői szemmel nézel semmit nem változtat a helyzeten, ez egy részben remek játék, gyönyörű grafikával és atmoval, mellette csomó ocsmány és pofátlan hibával, hiányossággal.
    Egy játék nem szakértőknek készül alapvetően, ahogy egy ház sem csak kőműveseknek meg ácsoknak. Az, hogy te meg tudod magyarázni, mi miért rossz vagy bugos, az nekünk mezei játékosoknak miért lesz jobb? Bocs, de én nem várom el a laikusoktól, hogy a saját szakterületemen elkövetett hibákat, munkámmal járó nehézségeket, bonyodalmakat megértsék vagy átérezzék. (pedig hidd el, alkotómunkában veszek részt, aminek végtermékét több millió ember fogyasztja nap mint nap)
    Tudom, hogy sokan túlzásba estek fikázás téren (mármint főleg innen értesülök, mert amúgy nem követem a videojáték ipart, se youtubereket) de mióta a cp2077 megjelent, azóta azzal védekeznek csomóan, hogy "jaj szegény fejlesztők meg programozók".
    Én nem savazom a játékot orrba szájba, sok jót tudok róla mondani, és mondtam is, jelenleg is játszogatok vele, de ez a "szerecsen mosdatás" már tényleg kicsit uncsi.
    A bugokról/hibákról dumálni is uncsi már, de azért esik ennyi szó róluk újra és újra, mert még egy ideig jönni fognak új játékosok, akik szóba hozzák, most találkoznak vele először, elakadnak valahol stb....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák