Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kobe

    veterán

    válasz bunfi #18193 üzenetére

    nem is ez lenne a lényegi gond, hanem hogy jelenleg én esélytelennek látom hogy 2., 3. végigjátszásnál a következőkben is kifarmoljam a teljes térképet. És nicns si rá szükség emrt szög egyszerű.
    Ilyen formában a szerepjáték és crafting része egy nem kritikus extra feature, kicsit olyan hogy ha már emgígértük, legyen. Ami gáz, mert az alapkoncepció kb ugyanaz mint a Witcher, csak nem lóháton hanem motorral közlekedsz. De W3-nál a mellék-küldetéseket vagy map exploret sosem untam meg, és szerves része volt azért a fejlődés.
    Itt meg szószerint mindenhol ugyanaz a 4-5 fős gang molesztál 1 db civilt és mindenhol ugyanazt kell csinálni velük, néha meg befut 1-1 kiberpszichó és annyi.
    Egyszerűen borzalmasan fantáziátlanok, kimerül annyiban hogy vagy egy civilre lövöldöz a gang, vagy egy rendőrre, nyisza aztán jön a street credit.

    Pedig simán ki lehetett volna a töltelékből is sok mindent hozni. Pl Wakako simán felhív h itt egy újabb küldetés - miután a fél bandáját lemészároltam....

    Elég nagy a város, valami súlyozásos modellel vagy a street cred szétbontásával simán lehetett volna mit kezdeni, hogy melyik fixer / banda elismerésénél hol tartasz és mennyire veszélyes terep pl a térképen az adott városrész.
    Nem túl hiszem, hogy 3-4 gang is szótlanul tűri hogy hétfőn szétcsápolod őket, kedden emg leülsz velük kv-zni.
    Ezt pl tök jól bele lehetett volna szőni a végkifejletekbe, hogy ahol rizikósabb a terep, abban a városrészben macerásabb 1-1 mellékszálas küldit emgcsinálni hogy meglegyen az a végjáték

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák