Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz pandras83 #18094 üzenetére

    Igen, én is így teszek, bár nekem nyelvet nem kell állítani. Vezetés közben egyértelműen jobb, ez tény. Utcai zajok viszont, hát nem tudom, hol így jobb, hol úgy. Tegnap már belehülyültem abba, hogy oda-vissza állítgattam :DDD
    Két monitorom van, egyikben a beállítást nyitottam meg, a másikban pedig a játékot beállítottam, hogy ablakban fusson. Mivel gamepaddal játszom, így nem volt gond, hogy az egér fókusza nem a játékban van, hanem a hangbeállításokon, a gamepad így is vitte a játékot, így simán tudtam kapcsolgatni a hangot bármikor oda-vissza anélkül, hogy megszakítanám a játékot.
    Felemás az érzés, néhány hang sokkal jobban átjön a kikapcsolt loudness-kiegyenlítés állapotban, mint például a 'hangosbeszélő' (nekem olyannak tűnik), vagy npc-k beszéde 'igazibbnak' hangzik, vagy a kisrádiók, tévéműsorok hangja, bekapcsolva viszont nekem a környezeti, utcai hangok, zajok hangosabbak - viszont el is nyomják egymást és főleg a közeli rádióadásokat, egy kavalkád, 'katyvasz' lesz. Így első kikapcsoláskor ingerszegény, 'steril', 'süket' lett a játék a hangokat tekintve. Viszont marad kikapcsolva, mert összességében jobb.

    [ Szerkesztve ]

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák