Új hozzászólás Aktív témák

  • Alpi.

    addikt

    No, megnéztem a patch-et és azt kell mondjam, hogy azta' !! :C Ez komoly kis csomag lett ! Rengeteg ponton látok javulást és kifejezetten örömteli, hogy távolról sem csak hibamentesítést kaptunk, hanem egész komoly fejlesztést ! Látvány téren is, kezelés, crafting, ami így hirtelen feltűnt ! :C

    Előző témá(k)hoz : Sajnos a net és a jelen netes társadalom olyan, amilyen. :F Emiatt nagyon sokszor és sokat veszít az, aki "minőségi" eszmecserére vágyik. Jellemzően azok a sokkal hangosabbak, akiknek vajmi kevés fogalma van dolgokról. Aki meg érdemben hozzá tudna szólni az általában még a kezdeti (ha volt) lelkesedését is hamar elveszti. Én sajna laikus vagyok az igazán mély programozáshoz, ami tudok vagy inkább vélek tudni, azt mind innen-onnan szedtem össze, értő emberek hsz.-eiből pl. Ezért is szeretem olvasni ezeket, úgyhogy ezúton is próbálom erősíteni a kitartást bennük / bennetek ! :R
    Cifu : Írd csak meg amit szeretnél, lesz olyan, akinek örömet fog okozni ! :K

    jonnyjoker01 : Jaja a Discord jelenleg nekem is a legszimpibb ! A Reddit viszont a másik véglet lett.... A társadalom sajna tényleg bináris manapság, bárhova is tekint az ember. Egyes vagy nulla, nincs köztes út sokszor. Valahol katasztrófa ez... :(

    [ Szerkesztve ]

    https://www.youtube.com/channel/UCbJjHfBdTsUw3UJAFr-5Gsg

Új hozzászólás Aktív témák