Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    Topikgazda

    válasz JSaN #17621 üzenetére

    For the record: a mellékküldik időnként úgy jönnek telefonon. Én például az első végigjátszásnál sikeresen kihagytam a Kerry Eurodyne küldetésszál kb. felét, mert egyszerűen nem szólt, én meg még vártam is egy fél napot (time skip) a Point of no return előtt, hogy biztos minden szál el legyen varva...

    Aztán most, hogy más végeket is meg szeretnék csinálni, jöttem rá, hogy hoppá, itt még több side quest konkrétan nincs megcsinálva (a térképen már csak "szöges bunkó" NCPD küldik voltak), ahogy nézegettem a többiek által készített képeket.

    Vagy egy napig a maradék NCPD küldit csináltam, aztán végül elmentem az apartmanomban, hogy lefeküdjek és így is még egy ideig rambuliztam a városban, mire Kerry méltóztatott felhívni.

    Ezen kívül még legalább két side questet tudok, amit nem csináltan én sem meg (az egyik Skippy vége, a másik pedig az Arch motoros), plusz a verekedős küldiket. Szóval amikor sokan leírják, hogy ők 40-50-60 óra játék után minden sidequestet megcsinálva tolták végig, akkor némileg vakarom a fejem, mert erős kétségeim vannak afelől, hogy valóban így van-e, avagy csak azokat a küldetéseket vitték végig, amik éppen szembejöttek, a többit pedig még nem dobta fel neki a játék...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák