Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz zerodot #14667 üzenetére

    Az oké, hogy egyszer terhelődik be. Attól nem tartok, hogy odalesz a pénzem. Amúgy sem egy nagy összeg volt, és legrosszabb esetben egy hónap múlva felszabadítja a bank.
    Egyébként a CRV...Vilnius a még függőben lévő tranzakciónál jelent meg, az azonnali terhelésnél ugyanaz jelent meg, mint eddig a Raiffeisen appal vagy kártyával való fizetésnél volt.

    Amúgy a Curve app cache törlés és újratelepítés azért sem oldhatja meg, mert az tulajdonképpen részt sem vett a tranzakcióban. Az órával és a Google Wallettel fizettem, a Curve app csak annyiban játszott, hogy a virtuális kártyát hozzáadtam az órán lévő Wallethez.
    No meg, mint mondtam, ez nem megjelenítési probléma, de ezt már az első levélben is írtam nekik, mert a banknál is duplán látszik.

    Újabb mailre még nem válaszoltak, de mégis az lesz, hogy próbálok majd több vásárlást. Ha dupla tranzakció, akkor dupla lesz. :P
    Van elég nagy hitelkeretem, ha egy hónap múlva szabadítja is fel a bank a zárolást. ;)
    Azért nem ártana tudni, mi okozhatta. Esetleg fizetés közben elmoccant az óra? :U

Új hozzászólás Aktív témák