Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    válasz Hardcore98 #796 üzenetére

    Röviden írom, hosszabban megtalálod a fórumban korábban.
    Szóval vannak az sp-flash-toolos és a cwm vagy twrp recoverys romok. Nekem a másodikkal van tapasztalatom, ott is a cwm-mel. Nekem a 6.0.4.4 verzió van a telón.
    Ha nincs recoveryd, akkor mobileuncle tools appot telepítsd, másold át a recovery.img-t az sd-kártyára, és az appal telepítsd.
    Utána átmásolod a romot tartalmazó zipet az sd-kártyára, újrabootolod a telót recovery módba, ott install from sd vagy valami hasonló menüponttal kiválasztod a zipet, és go.

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

  • svgyula

    addikt

    válasz Hardcore98 #796 üzenetére

    Szia! Az a helyzet nem mindegy milyen "ROM"-ot akarsz feltenni! Azt amit CWM-ből tudsz telepíteni annak "általában" a kiterjesztése zip. Amit pedig az MtkDroidTools-al telepítesz az pedig rar állomány(általában)
    Azért a ROM leírásban ott van, hogy mivel telepszik. DE ha egyáltalán nincs tapasztalatod inkább keress valakit aki megcsinálja mielőtt levélnehezéket csinálsz a telefonból! Sajna egyik módszer sem kezdőknek való
    és míg az első verzió a CWM csak "update" vagyis javítás a második a pc-n keresztül teljes rendszer csere. Mivel a rendszer nem képes működés közben saját magát felülírni. A tiszta telepítés mindenképpen a pc-MtkDroidTools ajánlott azután szinte biztosan nem marad semmi ami bekavarna a rendszernek.
    Na mire befejeztem már volt válasz! Akkor kérdés mikor vetted és milyen droid volt rajta? Mert valamikor a múlt évben cseréltek rendszert és hardvert is az X6-nál. Tehát ha újabb akkor csak a 4.4 ha régebbi akkor pedig csak a 4.2.

    [ Szerkesztve ]

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák