Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    Valaki ért a pc-s android emulátorokhoz?
    MEmu-val lilák a kocsik, más próbálkozott mással?

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #1819 üzenetére

    Hát, itt látom a kocsikat, de elég randa a grafika, mintha a fullos grafikáról low-end pc-n futtatnám... DE legalább amit terveztem, az mükszik vele, MEmu-val nem ment.
    RemixOS-nél nem találtam, vagy nem jöttem rá, hogyan kell apk-val és obb-vel szórakozni.
    Ha tényleg sikerül összehoznom amit terveztem, majd felcsapok róla egy videót ;]
    Első lépés már megvan, szóval remélhetőleg a kérdés csak az, mikorra leszek kész vele :DDD
    Tekintve, hogy sehol sem találtam ilyet a neten, most vagy én leszek az első fecske, vagy eddig senki nem osztotta meg hasonló törekvéseit.

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #1822 üzenetére

    Igen, folyékonyabb, de hiányoznak az effektek, tükröződések, pedig ha megnézed, nem vacak a gépem, csak szimplán valamiért valami itt nem klappol, vagy van valahol egy beállítás erre is.

  • BeZol

    őstag

    Hosszas szenvedés után sikerült elérnem, hogy automatán pörgesse a versenyeket a játék.

    Először rootolt üzemmóddal értem ezt el MEmu alatt (az alapból rootolt), és simán google playből le lehet tölteni macro készítő programokat, ami felveszi az érintéseidet, és szimplán visszajátssza annyiszor, ahányszor akarod (emulátorokhoz van keymapper, tehát pl. lövöldözős játékhoz tudsz WASD-ot használni, és pl. a rajtot C-re, a felváltást A-ra, a nitro-t pedig S-re raktam, és ezt is lenyomásnak érzékeli a macrofelvevő). Ebbe piszkítanak bele a reklámok, hiszen nem egyforma hosszúak, nem mindig ugyanakkor jönnek, és akkor jön még a sok ajánlat, hogy live-racet régen toltál, fittelj upgrade-et, fusionölj, vagy szimplán ilyen-olyan event van, gyere nyomjad azt. Tehát ez mind-mind belerondít a képletbe, de pl. teljesen feltankolt kocsival azt hiszem 4 mérkőzést simán le lehet így tolni automatán. Emulátor használatával még alt-tabolhatom is az egészet, mert megy tovább az egész. Tehát kicsit segít, de alapvetően egy felvett "jelenetet" játszik le újra, és úgymond nem eléggé monoton farmolós hozzá a játék :DDD Tökéletes live race-es váltásokhoz is használhatatlan, mert ugye ez egy felvétel, és lehet pont rosszkor indítod el.

    Per pillanat ez a legkönnyebben használható megoldás az enyhe "automatizálásra", DE Andy mellett nem tudom odavarázsolni a hangerő fel/le gombokat, és a többi gombot sem tudom megoldani hozzá (kell egy aktiváló gomb a felvétel/lejátszáshoz, és nem lehet csak úgy kiválasztani egyet ami kéne), tehát el sem tudom indítani a felvételt, hiába rootoltattam le az alapból nem rootolt Andy-t. Tehát itt ez vagy bukó, vagy tovább kell nézegetni, DE MEmu-val működik. A minap vagy 6szor lépegettem át egyik android rendszerről a másikra, és mindig azonnal lehetett syncelni a játékállást, ergo ha androidos mobilod van, tolhatod pc-n is, megmarad a mentés, csak majd syncel egyett a játékbalépéskor.

    Sajnos MEmu alatt csutka lila a kocsi, de a környezet és minden más itt teljesen olyan, mint mobilon.

    Bluestacks-es emulátorral a pixelek néhol totál szemcsések voltak, elég fura volt az is. Itt nem próbáltam rootolni, de lehet h megoldható oda is ez a "HiroMacro"-s program, vagy bármelyik egyéb ilyen google play-ből letölthető makro-készítő program.

    Még próbáltam más emulátorokat is, de azok sem jöttek be igazán.

    Végül az Andy-s emulátort választottam, mert ehhez működnek a windows-os auto-clicker, key-sender programok. Adott helyen (te hatázorozd meg pixelpontosan h hol) figyeli a pixel színét, és ha az lesz, amit te bejelöltél neki, akkor végrehajta azt, amit kértél. Természetesen nem tökéletes az a program amit én találtam, sőőőt, most már 20 másodperc után ki is fagy valamiért, de amíg működött, addig annyira jutottam vele, hogy be tudtam állítani neki:

    1.Race-re kattintás
    2.Regulation-ra kattintás
    3.Continue-ra kattintás
    4.Gázpedál tartása x ideig a perfect launch érdekében (ezt csak úgy tudtam, hogy megvárom, amíg a kocsi begurul és körbemegy a kamera és társai + addig hülyültem míg a perfect launchhoz tartozó időmennyiség meg nem lett)
    5. Felváltás-ra kattintás: ez talán a legnehezebb, mert nem igazán akarja a rendszer sem a "shift now" (hiszen előtte "get ready" felirat is van ami bezavargat), sem a fordulatszámmérő tetején megjelelő narancs/zöld csíkot, de az átszínezett km/h számláló értékét, vagy a fordulatszámmérő után húzott fehér vonal megjelenését sem rendesen érzékelni. Most vagy túl gyorsak ezek néhol neki (mert mikor érzékelte is a jelet, volt egy bizonyos fokú késés, aminek a beállítások alapján nem kellett volna megtörténnie), vagy szimplán vacak a pixel érzékelő sok esetben.
    A legjobb, amit ki tudtam hozni ebből, hogy perfect launch, majd rendes váltások (de nincs nitro), vagy perfect launch, van nitro, de a váltások olykor duplán mennek, szóval nitro nélkül igazából ment a dolog, de pl. egy live race beautomatizálásához (ahol még a launch-ra is ki kell térni) ez már esélytelen, főleg most, hogy folyton lefagy a program indítás után.

    Tehát már tudom, hogy a top klánok hogyan szereznek ennyi pontot (+ még gondolom saját maguk ellen játszanak, legyen az 2. karakter akár, tolják a live raceket), mert én valamelyik nap szinte egész nap játszottam, és megrökönyödve láttam, hogy valakinek már több mint 2-xer annyi pontja volt, pedig aznap reggel volt reset... Úgy érzem, részben megfejtettem a titkukat. Sajnos nincs androidos ketyerém, szóval nem is tudok ezekkel élni, csak PC-ről, de akkor meg pc-n nem tudnék játszani mással... A wow-nak pedig pörögnie kell. BTW pont MMO-khoz ajánlgatják ezek a key-sender-eket, de biztos ki nem próbálom olyanon amiért fizettem :DDD

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #1826 üzenetére

    Neked mi az elképzelésed?
    Az mindenesetre fura, hogy ha rootolva van a mobilod/emulátorod, akkor is egy ligában vagy a sima mobilosokkal, pedig használhatsz ilyen-olyan macro-kat (és még ki tudja miket). Emulátoros bill. + egérhasználat lövöldözős játékokhoz pedig elég kemény előny egy mobilon ügyeskedőhöz képest, és az sem lesz megkülönböztetve, ahhoz pedig rootolás sem kell. Én lüke csodáltam, hogy egyesek vmelyik játékban iszonyat sokat frageltek, most már legalább tudom mitől voltak olyan jók. Biztos vannak még itt egyéb csemegék, egyáltalán nem ismerem ezt a világot, iphone-om van évek óta :DDD

  • BeZol

    őstag

    válasz Jon Mathias #1829 üzenetére

    Windows-os program, amivel az ablakban futó emulált android képernyőjét nézve érzékeli a pixelváltozást, és az alapján oda kattint és olyan gombot nyom be, amit beállítottam --> teljesen automatizálható vele a játék, csak türelem kell hozzá, és sok-sok tesztelés. Ez azért jobb, mint egy macro, mert az csak "visszakattingatja" azt, amit felvettem vele, de ha rosszkor indítom el az időzítést, akkor rosszkor nyomkod, ill. ha jönnen az ajánlatok, reklámok, akkor azt nem tudja kezelni. Ez a windowsos program (már kettőt 2 találtam, az egyikhez programozók előnyben, én inkább hozzá se szagolok :DDD ) viszont "lereagálja" a változásokat, tehát ha látja azt, amit beállítottál neki, akkor azt csinálja amit kérsz. Tehát nem egy felvételt játszik vissza, hanem a beállított értékek alapján reagál, tehát egészen odáig el lehet így sok-sok türelemmel jutni, hogy windowsban tálcán fut emulátoron a játék, és helyetted játszik akár még live race-eket is, csak ott meg a launch-okat kell begyakoroltatni hozzá, de alapvetően egy jó beállítással univerzális lesz összes kocsira, DE néha kifagy ez a windowsos program, és nem is reagál egyből, de ahogy korábban is írtam, regulation-ös versenyekre nitro nélkül megteszi, és még szerintem a reklámokkal ill. egyéb ajánlatokkal is boldogulna, csak a napi versenyek, daily battle-k zavarnák be. Elég macerás behangolni, és bugos a program is, folyton kifagy mióta újraindítottam gépem.
    Tehát a kérdésedre visszatérve, a fentebb sorolt érzékeléseket mindegyik emulátorból vette bármelyik program, még a reakció is átment némelyiknél (odaugrott az egér), viszont a kattintás nem ment át vmi oknál fogva. Egyedül Andy-vel megy át ez a jel úgy, hogy át is megy a kattintás, nem csak odaugrik az egér. A remixOS, MEmu, Bluestacks és még nem tudom melyik 2-3 emulátort próbáltam, azoknál ezek nem működtek, viszont ha valaki macro-zni akar, akkor az MEmu-val tutira megy, és talán a többivel is, ha van külön hangerő gomb az emulátoron. Andy-ben nincs, nem tudom hogyan lehetne odavarázsolni, enélkül pedig nem tudom a macrofelvételt sem elindítani, amivel pl. egy fullos tank után 4 regulation versenyt simán le lehet daráltatni.

  • BeZol

    őstag

    A legjobb az lenne, hogy futna a macro, és ha bármi hülyeség bejön (reklám, napi ajánlat, upgrade ajánlás, rég nem live race-eltélt, stb.), akkor első körben meg kéne szakítani a makrot, majd ezeket a pixelérzékelős program kinyomja, és újra elindítja a macrot.
    A pixelérzékelős program el tudná indítani a macrot (pl. beállítanám h mindig 1 futtatásra tegye be), de mivel a hangerő gomb fix, folyton újra benyomná magát, hacsak nem teszem időzítősre, DE ha jön egy reklám, akkor az elrontja az időzítőt, tehát bukta a dolog.
    A legjobb megoldás az lenne, ha konkrétan nem csak pixeleket, hanem képeket ismerne fel a program. Na ezért is írtam, hogy türelem kell hozzá, és a gyorsaságával is baj van + még ki is fagy folyton, de vannak ilyenek.

  • BeZol

    őstag

    Közben kipróbáltam a Koplayer-t, ezen nagyon-nagyon szép a grafika, és ugyanúgy át lehet bindelni mindent billentyűzetre. Kicsit tovább tölt a játék, de tényleg nagyon szép, viszont vmiért nem synceli át a google play-ből a dolgokat, legalábbis nekem nem akarja.

  • BeZol

    őstag

    válasz Dawe1989 #1836 üzenetére

    Hát, miközben mobilon toltam, ment gépen automatán, ha felugrott 1 ablak, vagy jött egy reklám, akkor azt kinyomtam kézileg, és újra rányomtam h fusson a macro, tehát kicsit belassított a mobilos játékban, és emiatt pl. egy teli tank esetén elbukok talán össz-vissz 1 játéknyi időt (mikor épp mobilon is várakoznék pl. reklámra vagy két töltés között, akkor átnyúlok a gépre és pár másodperc az egész), közben pedig az emulátoron is lefut majdnem egy teli tanknyi játék. Érzésre mintha duplán játszanék (pedig csak egyiket nyomom fizikailag), gyakorlatilag pedig mobilon bukok 10 egységből max 1-et, cserébe emulátoron van ingyen 8-9 tanknyi menetem ugyanazon idő alatt, tehát nagyon minimális időveszteségért cserébe tulajdonképpen dupla annyit "megyek". Még jó, hogy az emulátorokból több is futhat egyszerre :U Ezzel a fél-automata módszerrel szerintem 3-4 játékot lehetne együtt tolni + közben mobilon, de ott így már jelentős időhátrány keletkezne.

    Közben kiiktattam a bugos windows-os programot, találtam egy másikat, és már sikerült olyannyira jól behangolni, hogy ha nem ugrik el a kép a térképnézetnél vmilyen event-re (általában csak reggel 9 után mutatja meg 1xer, de most délután többször is nem ott volt a kép ahol kéne vmi oknál fogva), akkor mehetne majdnem folyamatosan. Ehhez plussz adalék, hogy elite licensz kiváltása után fixen tudom, hogy hülye helyre megy minden alkalommal a térkép, mert pl. T1 licensz-re fog automatán ugrani, de T5 regulation-t akarnék majd farmolni, ami viszont a kezdő nézetből nem lesz látható, DE ez csak egy plussz lépés közbeiktatásásával orvosolható, és épp ahol járunk a kampányban, aszerint kell ezt a részt behangolni.

    A verseny lefutását most elég viccesen oldottam meg (a gyári emulátoros macro-val felvettem a snittet, és ennek a lejátszására kattintatok rá h nyomassa :DDD ), de sajnos univerzálisra nem tudom megoldani, szóval hiába csinálnám meg úgymond "rendesen", a végén ezzel a gyári beépített macroval lenne akkor is a leggyorsabb elkészíteni (1 perc kontra 20+). A windowsos program is tulajdonképpen egy macrosorozatot csinál, ezért is macerás az egész. Az előző program inteligensebb volt, csak már a windows tálca csíkja is vibrált tőle, és minden indítás után lehalt. Majd valószínű, hogy újratelepítem a gépem, mert már eleve régóta terveztem, és megy az egész "technika" egy rég nem használt laptopra, ami nem is windows 10, hanem csak windows 7, ott meg akár az is működhet, ami most nem, majd meglátom.

    Most már csak annyi van hátra, hogy reklám felugrásakor a sounds good felirat után jöjjön is a reklám, ne legyen unavailable (jó kis androidok... iphoneon 100-ból 99-szer megy a reklám, itt meg néha 10 perc várakozás után sem), és akkor van, ami 15 másodperces reklám, van ami 30, ezeket kellene belőni a sorozatba (amitől ha nincs reklám, akkor ennyivel hosszabb ideig tart 1-1 menet lefuttatása, hiszen ez egy sorozat, nem tudok HA ez van, AKKOR ez legyen dolgokat belefabrikálni). A sok egyedi ajánlatokat, ami a játékon belül ugrik fel, már szerintem közel mindet beleraktam. Ha nem kéne most tanulnom, akkor holnap délutánra szerintem meg is lennék vele a nagygépen, és akkor már csak újra össze kéne illeszteni az egészet a laptopon.

    Jó kis kaland ez :))

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #1838 üzenetére

    Továbbra is kb. max 1 órát játszom naponta, főleg délelőtt és este. Ha sikerül a napi dolgokat lerendezni délelőtt, akkor este már be se lépek. Annyi, hogy ha nem felejtem el, akkor a 4óránként daily battle és ingyenes bronze crate-ért belépek, és ha épp van kedvem, akkor végigcsapatom a teli tankot, ennyi.

  • BeZol

    őstag

    válasz Rollvt #1842 üzenetére

    Nem vagyok informatikus, összekukáztam a netről a dolgokat, és amíg mobilon játszok a játékkal, addig a pc-n is megy a játék anélkül h hozzányúlnék. Per pillanat az a legegyszerűbb, ha kinyomom a programmal a reklámokat (mert többségében úgy sem igazán akar bejönni), és 9 versenyt ledarál egyhuzamban, majd kézileg meglesném a reklámokat ha mennének, de 80%-ban tegnap nem mentek. Szerintem poénos lett, viszont mivel a versenynél egy előre felvett mozdulatsort játszatok vissza fele, ezredre pontosan ugyan olyan időket megyek, és lehet emiatt sem mennek a reklámok, mert mikor előtte a programot külön ráhangoltam, akkor abban a random generátorral adni lehetett egy tűréshatárt, és sosem volt egyforma a köridő, és akkor mentek a reklámok. Lehet csak ennyi kell, de ezt mint ahogy korábban is írtam 20+ perc behangolni 1 perc helyett, annyit meg nem játszok, hogy reklámokkal szórakozzak. Napi 3-4-szer lefuttatom és kész, a napi eventet meg kézileg ledarálom a beépített emulátoros macroval (ami miatt valszeg nem mennek a reklámok hiszen ezredre pontosan ugyanazt megyek, de addig is van bő 30 másodpercem mást csinálni minden egyes verseny alatt, ez 9-szer már 4,5 perc spórolás).
    Szűk a látóköröd, sosem gondolkoztál el a tágításán? Ezt a 3 nap alatt összeeszkábált tudást bármelyik játékra rá tudom eszkábálni, kérdés melyik bannol ki érte :DDD
    Ezzel pedig tovább is mennék, van egy piaci rés, amire nem létezik program, ha programozó lennék, már pötyögném össze a kódot hozzá, mert per pillanat 2-3 program csinálja azt, amit kéne, de egyik sem tökéletes, és hiányzik mindegyikből 2-3 extra funkció, ha ezeket 1 programba beintegrálja valaki, azzal kész a talán lekövethetetlen program, hiszen nem módosít a játék memóriájában semmit, hanem a bill. és az egér lenyomását közvetíti úgy ahogy én magam is nyomnám a gép előtt, és még az is beállítható, hogy ne legyen ezredre pontos, akkor pedig már úgymond nem is 100%, hogy automata-e. Egyébként nem tudom, hogy ilyen farmoló robotoktól ez most mennyiben különbözik, sosem használtam olyat.

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #1887 üzenetére

    Rank 25 a max, tehát itt jár a legtöbb bónusz cucc, meg ekkor lehet 30 tagja a csapatnak.
    Az én csapatom ("magyarok") is csak 3 milla körül csinált, aztán most már 10en vagyunk aktívak, akikkel kb. 7 millát szereztünk, a maradék 20 emberke hozott 2,4millát a közösbe... Na most ezektől szabadulunk meg részben, mert én pl. egyáltalán nem erőltettem meg magamat, csak a napi ajánlatokat ledaráltam, semmi regulation, semmi live race, viszont megvolt az aktuális heti kocsi, és így szereztem 800ezer pontot. Ha a többiek is megteszik ezt, akkor 25 emberrel meg is van kb. napi 30 perc játékkal a 20millás főnyeremény..., és 5en tekézhetnek mellette.

  • BeZol

    őstag

    válasz hothead2 #1890 üzenetére

    Kedves Forrófej2!

    Jó a számításod, csak ne feledd, hogy egy csomó eseményért jár crew xp, és máris kijön a 800ezer pont. Minden nap beléptem és letoltam a versenyeket, ezelőtti szezonban bőven többet játszottam, és ez most eleve egyfajta teszt is volt számomra.
    2 napig játszottam az emulátoros accounttal, és 55ezer pontja lett, pedig friss kezdés, még T2 kategória sem volt, és napi versenyen és crew cup-on kívül regulációkat farmoltattam vele annyira, hogy a reklámok sosem működtek.
    Tehát a kulcskérdés a crew cup-ok napi rewardjai, és a speciális autós eventek is adnak crew pontokat. Most indul az új szezon, lehet számolgatni, de ezek azok, amik felpumpálják a pontokat, amit te írtál, az tényleg lófütyi.

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #1965 üzenetére

    Az idő pénz. Neked nem éri meg, de fejlett nyugati országban ha csak pár szénné tápolt kisgyerek él vele, bőven jó "potya" pénz a cégnek. A Hearthstone is ingyenes játék, mégis mit kapott ismerősöm tizenakárhányéves testvére? Kártyapakkot és adventure-öket, holott szép lassan haladva ingyenesen össze lehet ezeket pecázni, és mégis költöttek rá. Ez van, ne keltsen benned visszatetszést, ez egy jól működő üzleti modell. Ha 20ezresekkel törölnéd magadnak, akkor pont az ilyen "irigykedő" hozzászólásoktól mennél a falra ;] Vagy csak szimplán jót kacagnál a csóré srácon akinek nem telik ilyesmire sem :U
    Szóval fel a fejjel.

  • BeZol

    őstag

    Tegnap este toltam egy kis live race-t, és egy csillag nélküli fiesta 11.857-et ment ellenem. Ugyan pont a minap dobott a rendszer végre egy csillagos fiestát, de ugye mire meglesz oda minden fusion, az eltart pár napig, és még elite versenyről van egy mostanra teljesen felfusionpartozott sima fiestám.
    Valakinek ötlet ezt hogyan hozzam össze?
    12.020-akat mentem, most állítgattam youtube alapján, és lementem 11.912-ig is, de ezt már +605-610 pont helyett 595-ön is hozom, így pedig kevésbé rak össze 11.850-880-as emberekkel, DE szerintem nem néztem be tegnap este, és a srác tényleg csillag nélküli fiestával hozta össze. Ötlet a beállításokra? Elején kilőtt mint a szemét, ennyi rémlik.

  • BeZol

    őstag

    válasz BeZol #1985 üzenetére

    Közben megoldottam a csillagos fiestát, és 11.838 volt eddig a legjobb. Van ennél a jelenlegi verzióban gyorsabb T1-es kocsi?

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2008 üzenetére

    Az fxxk trükkös, ha jól emlékszem wheelspinnel kell rajtolni, tehát pörgesd túl a perfect start fordulatszámánál, és úgy meglesz. Perfect, good, vagy slow starttal sosem fog sikerülni, HA az emlékeim nem csalnak.

  • BeZol

    őstag

    válasz Fehdavee #2013 üzenetére

    Mert speciálisan kell telepíteni. Kell apk + obb vagy micsoda, amit megosztassz egy közös mappába h lásd az emulátorból, utána az emulátor megfelelő mappáiba berakod őket, és ezek után menni is fog a játék. Alapvetően az apk fájl felrakja, utána az obb fájl az, ami maga az "anyag". Youtube-on keress rá, én múltkor jól elszórakoztam vele, de biztos h megy, csak ha jól rémlik Andy OS-en ocsmány ronda effektmentes vacak. KOplayer-en és vmelyik másikon olyan szép mint mobilon.
    Keress vissza a hozzászólásaimra korábbról.

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2016 üzenetére

    Bocsi, de iphone 7en akadásmentes, nem tudtam h fullos androidon trágya.

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2022 üzenetére

    Hát elég gyors, folyton mindenkire várnom kell live race-en, nagyon sokszor még az animáció is végigfut és még akkor sem töltött be a másik... Nagyon ritka h vki más is pöccre ott van.
    Szóval igen, gyors.

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2034 üzenetére

    Kicsit talán több a töltés képernyők között. Minden kategóriába 1 új autó. Lehet rendezni a garázst, de ha kilépsz és újra belépsz a garázsba, akkor mintha nem venné be mindegyik lépést és csinálhatod újra, de utána se vette be, szóval nem fogom 3adjára is átpakolgatni, hogy megint csak a felét jegyezze meg hova raktam.
    Daily battle mellé megjelent a napi bejelentkezésért járó jutalom is, és igen, van új tempest. Tier 2-vel kezdődik, és 2milla a belépő érte :U

    A garázsrendezés egyértelműen bugus, autót akartam kiválasztani, de már rendezni akarta, lesz itt még hotfix...

    A garázsfülek is átnevezhetőek.

    Mindjárt ráküldöm a porschémat a T2-re, már csak 60k pénz kell.

    T6 upgrade lehetőséget nem mutatta garázsnézetben a porschemra, ez is egy bug, már 3 hete nem tettem bele :DDD

    [ Szerkesztve ]

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2036 üzenetére

    Kifizettem 2millát, most mind az 5 területen megjelent 5ezerért 1 verseny, hogy milyen időt kell leverni, és az a kocsi elitté válik. Most kajolok, utána ránézek, mert ha ezt az időt megütöm, gondolom azzal tuti nem versenyezhetek.

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2036 üzenetére

    Elite autóval nem mehetsz megint elite versenyt.
    Ha megcsinálod a versenyt, akkor elite lesz az új kocsid, amivel gondolom nem mehetsz az adott szériában, tehát kell húzni még1 kocsit.
    Én most égettem el vagy 10 mini fusion partot, mert berakom, elveszi a pénzt, felmennek a pontok, és mikor visszalépek, megint eltűnnek, így viszont buktam egy csomó fusion partot, és nem tudom annyira felpöckölni, hogy megüsse a 12.550-es szintet, szóval vehetek vagy 5 minit h legyen újra fusion partom.
    Szerintem hanyagoljátok a játékot amíg nem jön egy bugfix.

    Közben csak meglett a minivel, 12.535... és hiányzik vagy 100 pontnyi fusionérték :D A lényeg, hogy a kocsi most kapott "elite" carként fix +10% rp bónuszt!

    Tehát aki tudja, hogy teszem azt xy kocsival szeretne adott kategóriában majd live race-et farmolni, az most az időmérőt azzal a kocsival tudja le.
    Első körben most mind az 5 kategóriában le kell tolni a versenyt és lockolni egy autót ami elite licenses lesz.

    Közben ha jól látom lehet remove-olni a stage 6 partokat, kérdés milyen áron, nem mertem rákattintani :U

    [ Szerkesztve ]

  • BeZol

    őstag

    Lehet, hogy a főbossok autóit is elite-té lehet tenni, csak hát az én agerám nem tud 11.239et :U De a lehetőséget írja, hogy go race. Ez viszont fincsi lenne, 48% helyett 58% rp.

    T3-ra rányomtan amelia m3-asát és elfogadta, szóval +55% rp-s lett most :C

    [ Szerkesztve ]

  • BeZol

    őstag

    válasz ViiiiktorOC #2042 üzenetére

    Én most kj nismoját akarom felhúzni a 0-áról, és akkor +58% rp-s T4-es lesz a kicsike.

    A pp 399 a bal vagy jobb oldali szám? :DDD

  • BeZol

    őstag

    Aminek értelme van, az az eredeti kampány végén T5-ön nyerhető koenigsegg agera r. Nem gyors, de ha pénzt akarsz farmolni regulációs versenyekkel, akkor azt eleve T5-ön teszed, ezzel a kocsival pedig +48% rp jár, tehát 230 pontot kapsz a pénzed mellé.
    Ezek után jön az elite 1 széria, ahol már nem úgy van, hogy pl. T1 boss legyőzésével T2-es autót kapsz, ami igazából spéci T1-es kocsi és azt hiszem egyik sem jó, hanem elite 1 szériában már egész jó kocsik esnek, hiszen T3-ra jó az amelia m4-ese, hiszen +45% rp-t ad (213 talán konkrétan az érték sima regulációban és elviekben egyik legjobb live race-es t3as?), hiszen 4 csillagos csak lila színnel (=5 sima csillag), és akkor ott van kj nismo gt-r-je T4-en, ami már 5csillag és szintén lila, tehát +48%rp, és T5-ön a gta spano ugyanez. Eredeti kampányban egyedül a T5 boss kocsiját (koenigsegg) volt jobban értelme megnyerni, de az sem az igazi, mert csak 96 fusion parja lehet, de legalább gyárilag minden stage 6 rajta van, míg az elite sorozat autóit a nulláról kell felhúzni.

    Én most addig nem haladok tovább, amíg kj nismo gt-r-jét és shax koenigsegg-jét fel nem húzom annyira, hogy az elite 2 licensz miatt megkapjam rájuk a +10% rp bónuszt --> +48%-ról +58%-osak lesznek. (amelia m4-ese már 45-ről 55-ös) Az igazság az, hogy regulációs versenyfarmolásból T5-ön jön a legtöbb, ergo felesleges szöszölni a nismo-val, de nem hajt a tatár.

    Ha ez meglesz, akkor majd kereshetek új autókat, amiket felhúzhatok az új elite 2 kampányhoz, gondolom ez is lesz bő 1-1,5 hónap, mire végigmegyek rajta.

    11.328-akat megyek most a koenigseggel, még 3-4 fusionpart és meglesz a 11.290 :DDD , de nagyon nem jönnek a fusion partok, ez a 46 darab is az eddigi 3 hónapnyi játékom alatt jött össze, és még mindig kevés, eléggé kiégetős.

  • BeZol

    őstag

    Igen, T1-es fiesta.
    Igen, 11sec alatt.
    Nem, ez most este mar a harmadik srac.
    Ez most wtf?! 11.8 ala nem mehetne, nemhogy 11sec ala, meghogy szakasz fele utan legyorsul egy 455 +155os kocsit...

  • BeZol

    őstag

    iOS-re még nem jött ki az 1.10.1, és most mikor beléptem elbuktam Shax Agera R-jének az upgrade-jeit és fusion partjait is.

    A vicc az egészben, hogy ez egy olyan kocsi, amit nem lehet visszafejleszteni full stage 6-ról, most pedig ilyen lett nekem... A másik, hogy volt 46 fusion partom, és most van talán 10 az inventoryban (0 volt ott). Most a 11.350 helyett 12.3-akat megy a kocsi. Írtam supportnak, remélem megoldják, egyébként megy a levesbe a játék, mert 3 hónap játék után hiányzik koenigseggre még pár db fusion part, most meg buktam vagy 30-at, ez totál abnormális, meg honnan a rákból szedek ehhez stage 6-ot? röhej, de elvileg supportnak kell írni, és akkor intézkednek, meglátjuk...

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #2081 üzenetére

    Nekem is meglett 6.-ra, viszont amit erre rátuningoltam, azt a játék következő indításakor az addig használt shax agera R-emhez is megtette, ergo leszedett minden upgrade-et és fusion partot (pedig fix full stage 6 és nem lehet kivenni belőle semmilyen upgrade-et, csak fusion partokat), szóval óvatosan a fejlesztéssel, ha még nem vagy 1.10.1-en. Bár nemtom ott megoldották-e már.

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #2084 üzenetére

    Most már iOS-re is kijött a 10.1, de remélem visszakapom amit elbuktam, mert ha nem, akkor ez egy delete lesz.

  • BeZol

    őstag

    Rajta vannak a dolgon:

    "Hello,

    ​Thanks for getting in touch. We’re aware that there are some issues with our latest updates, including missing fusion parts, missing stage 6 upgrades, and void races.

    Regarding missing fusion parts, we are aware of two separate issues:

    1) Some players who downloaded version 1.10.0 have lost fusion parts. With our 1.10.1 update, players are no longer losing further parts, however, we are still working to return these missing parts.
    2) Other players have an issue where it appears that fusion parts have been lost. In this case, they have not been permanently lost; if you restart the app the missing parts will appear back in your game.

    We are finishing work on a new 1.10.2 update. We expect this update to go live soon on GooglePlay, with iOS as soon as possible after that. We are still working on the best way to get players back to their previous Stage 6 and Fusion Part configuration - more on this soon. Our 1.10.2 update aims to fix the following issues:

    - Void Races
    - Issue where fusion parts appear to have been lost, but return after restarting the app

    The team are working around the clock to fix these issues. In the meantime we have credited your account with some keys and cash as thanks for your support and continued patience. These keys and cash will appear in your account within the next 24 hours - please make sure you close then reopen your game to receive them.

    Regards,
    CSR 2 Support Team"

  • BeZol

    őstag

    válasz slug #2090 üzenetére

    Az maga a játék data része. Az apk 28mega, az obb pedig 2x400-500mb.

    Ha csak az apk-t teszed fel a dupla kattintással fel is telepíti, viszont kiírja h hiányzik adat le kell tölteni (ez az obb fájl közel 1GB-nyi adata), amit viszont nem tud megcsinálni (hiszen google play alapján fel sem tehetnéd a játékot), és ezért kell a megfelelő mappába berakni, és ha ez sikerült, akkor amikor elindítod a játékot, akkor egyből be fog tölteni.

    Van pár buktató, lehet h módosított játékot szedsz le, amit megmodoltak, ilyet még nem próbáltam.
    Az is lehet, hogy rossz mappába másolsz, mert azt hiszem 2 ilyen hely is van ahova be lehetne tenni, de csak az egyik a nyerő.
    Számomra a legmacerásabb, hogy lássa az emulátor a megosztott mappát, ahonnan a windowsból át tudom másolni az emulátor megfelelő mappájába. Andy-vel van erre rendes mappa, mégpedig a felhásználónév/talán documents/andy mappa, és amit ide raksz, azt az emulátor shared mappájában látni fogsz.

    Andy-vel az a baj, hogy nem olyan szép a játék, a visszaszámláló sincs rendesen animálva, ha rootolni akarod az Andy-t, ahhoz andy rootkit-et kell még külön telepíteni, míg más emulátorban ez csak egy opció kipipálása a menüben...
    CSR2-höz nincs előre betöltött keymapper, ezért az Aurora2 programmal magadnak kell csinálni keymappingot, h pl. C legyen a gáz, A a felváltás (és egyben RACE gomb ;] ), S a nitro (és egyben launch), ill. én még a D-re szoktam tenni a versenyeredmény nyilacskáját is. Más emulátorban van beépített keymapper, és nem kell külső bonyolultabb programmal szöszölni, hanem fél percen belül megcsinálod, kontra 3-5 perc...

    Rootolás azért kell, hogy ha macrokat akarsz visszajátszani, ergo pl. regulációs verseny elindításakor benyomod a makródat, amit előtte vettél fel, és helyetted újranyomkodja a versenyt. A legtöbb ilyen makro elindításához a hangerő gomb lefele gombja kéne, nos Andy-ban nincs oldalt ilyen gomb, tehát ez totál ki is esik szerintem...

    Aztán lehet turbózni a dolgokat automatán kattintó windows-os programmal, ami viszont nálam csak 2 emulátorral működött, azokban pedig lilák a kocsik, itt van hogyan kell elképzelni: [link]

    Tulajdonképpen ledaráltatok 9 versenyt egyhuzamban ezzel az elvvel, miközben a mobilon is eljátszogatok. A baj csak az, hogy vmiért a reklámok nem működtek csak néha ment le 1-1, később pedig már az üzemanyagot sem töltötte vissza, csak ha folyamatosan bekapcsolva hagytam az emulátort. Szóval egy ideig ment a dolog, aztán már nem, meg igazából minek farmoljak 2 helyen egyszerre, de azért szöszölésnek jó kis program volt. Még azért egy AutoIt programozást megoldanék rá ;] Kis kihívás, hátha sikerül, de most nincs kedvem hozzá.

  • BeZol

    őstag

    válasz slug #2093 üzenetére

    Most sokat unatkoztam, így az elmúlt 2 napban magamhoz képest nagyon sokat farmoltam, de csak sima regulációs versenyekkel. 11.290-es idő kell a T5 elite 2-höz, már 11.340-nél jártam shax agerájával, erre jött a bug h minden oda, és buktam a 3 hónapos játékidőm alatt összekukázott 44 fusion partot és lett össz-vissz 9, és még tuningoltahom fel a kocsit szinte nulláról, és stage 6-ot honnan szerzek hozzá franc tudja, mert ez gyárilag nem is tuningolható stage 6-osnál kisebbre, szóval agyrém, és most 12.250-eket megyek vele... Pedig már olyan kevés hiányzott, és akkor +58% rp-ket adott volna... Nekem ez a terv, de most már rá kell nézzek larry gta spano-jára, hátha ott összejönne az idő, csak azt még bottal sem piszkáltam.

    Én továbbra sem értem hogyan farmolnak egyesek live race-eket. Ha most félreteszem azt, hogy bugos az egész, és tegyük fel h megy rendesen, akkor is legalább 1,5-2xer annyi idő letolni ott 1 meccset, mint 1 regulációs versenyt, és akkor még nem mentünk bele h bugos lesz a verseny, vagy szimplán kikapunk, és csak feleslegesen égetem az üzemanyagot.
    Néha jár 500-800 rp 1-1 versenyért, de a többség 300 körül ad, és még ez sem fix h megvan mert lehet kikapok, és eleve 1,5-2xer annyi időt szívtam 1 versennyel.
    Tehát én sima t5 regulációt farmolok shax kocsijával, fixen jár 12.300 cash, és 230rp, és ehelyett lenne kb. 245-246 rp, ha rápasszintom az elite licenset.
    Viszont most ugye jól beleköptek a levesembe, szóval ha nem adják vissza amim volt, akkor újabb bő 3 hónap ketyeg vele...

    A távlati célom lenne egy ilyen emulátoron automatizált cash-farmolósdi megoldása, amit majd live race-en áteresztek a mobilos iOS játékomba ;]

  • BeZol

    őstag

    Elkezdtem tuningolni a közel alap shax ager r-emet, amit mikor megnyerünk, akkor 710-es full stage 6-okkal. Most nekem 3as nitro, 3as turbo, 3as motor és más semmivel 708-as. Rátettem 1 milláért alkatrészeket, most 716-nál járok :U

    Jó lesz ez a végén ;]

    Tuti bugos, mint a korábbi post-ban a fiesták, amik 11sec alatt nyomták az 1/4 milet 12sec helyett ;]

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #2106 üzenetére

    Van a fogaskerékjelnél google play gomb, talán segít vmit.
    Elviekben a google play alapján tölti be a mentést.

    Én most azon vagyok, hogy az emulátoros accot felhúzzam T5-re, és végre amit makroval megfarmolok magamnak minimális időráfordítással, azt átadjam a mobilos accomnak live race-ben, ill. live race-ben tudok magam ellen menni.

    Az egésszel 1 bökkenő van, hogy a reklámok továbbra sem működnek emulátorban. Egy ideig megy, talán 2xer tudtam teljesen visszatölteni az üzemanyagot, aztán semmi, pedig még makrot sem használtam akkor, hanem manuálisan nyomkodtam.

    [ Szerkesztve ]

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #2113 üzenetére

    Hát igen, én is tudnék mit javítani :U
    Nekem csak az első boss toyotája nincs meg, utána lettem képben h mik vannak aztán figyeltem h meglegyen mindig mindegyik boss kocsija.
    Aztán jöttek az elite versenyek, örültem h letolom, nem is figyeltem h kaptam +10% rp-t azokra a kocsikra (mindegyik csillag nélküli alap feltuningolt autó persze), aztán kezdhettem farmolni egy új autóra amit még fel is kellett húzni... Levertem végül az elite T5 boss-t is olyan 2,5 hónap játék után, eltelt 2 hét, és itt az új elite széria, ahol már figyelek, hogy melyik kocsi kapja meg az elite státuszt az rp bónusz miatt, viszont alapvetően a legtöbb zseton T5-ben jön, ergo a leginkább egy shax agera r-re, vagy larry gta spano-ra érdemes rátenni, mert ezek alapból +48%-ot adnak. Persze lehet ezt a szisztémát követni T1-4-ig, hogy direkt a bosskocsikra tetetem rá, viszont a sima T1-4 bossok kocsijai mindig 1 kategóriával nagyobbak, ezért nem használhatóak erre, ergo csak az elite bossok kocsijai alkalmasak erre (ill. a normál T5 boss koenigsegg-je).

    Én most buktam az agerámról a tuningokat és 46 fusion partot... Elkezdtem újra feltuningolni (pedig alapból maxon van stage 6-okkal és nem lehet gyengébbre állítani), és most 717-es úgy, hogy full stage 6-on 710-es... Elég vicces, estére megjönnek a stage 4 partok (egyelőre csak full stage 3 a kicsi kocsi), meglátjuk milyen lesz :DD Visszafele most sem lehet tuningolni, de gondolom hasonló "bug" miatt futottam össze 10.920-as időt menő ford fiestákkal is.

    Tehát szerintem csak a T5 autók az érdekesek, azokkal jön sok pénz és alapból több rp, a többi miatt egyáltalán ne bánkódj, kár ezért újat kezdeni. Egyedül kj T4-es nismo-ja olyan, hogy szintén 48%-ot ad, viszont kevesebb a zseton amit nyerhetsz.

    [ Szerkesztve ]

  • BeZol

    őstag

    válasz MK VII #2116 üzenetére

    Ne akard megváltani a világot, én januárban kezdtem, de a játék 2016 júniusi talán. Ha tripla ennyi ideje játszanék, szerintem már csak az extrémebb kulccsal nyitható autókkal szenvednék fusion part ügyben, egyébként minden sima pénzért vehető kocsi ki lenne maxolva (így is sok ki van, igazából t4-t5 része döcögősebb mert lassan érkezik meg a kocsi, hiába van zsetonod rá), viszont valószínű h a sima kocsik 1-2-3 csillagos verziói mind teli lenne fusionölve.

    Nekem is amint lesz zsetonom és azt hiszem végre nem kell már semmire, akkor jön egy nissan event, amihez nissanokat veszegetek stripelni :DDD
    Vagy jött az elite 2, és máris repült 2 milla, és még ki tudja melyik kocsival megyek majd végig a bossokon.

    Tehát én pár hete kezdtem el ledegradálni a játékot a napi versenyekre és semmi live max. mikor unatkozok, és úgy h spéci kocsi meglett megvolt a 800ezer pont a végére és szép lassan csorgott a zseton is.

    Eleinte a cash elég szűk keresztmetszet, utána viszont már nem igazán fog kelleni, mert a goldos v. ládával nyitható kocsikhoz a fusion partok nem fognak cash-ből potyogni... Szerintem pont a "cél" előtt kezdted el magad idegesíteni. Reggel-délben-este pici játék aztán tojjál rá, spéci kocsival akkor is meglesz a 800 rp-d és csorog a cash, max. néha kell picit itt-ott ráhúzni.

    Én most pl. eléggé unatkoztam, és 265ezer rp-nél járok 0 live race-szel ;] , klánnál 371ezret ír. Pörgetem a regulation versenyt T5-ön az agerával. Jön 12.775 cash és 230 rp.

    Kevesebb mint 40 másodperc 1 verseny, letolok 10-et -> 6perc40sec, majd 5 reklám (hát van ami 30sec, de van ami 15 sec, de számoljunk 30-cakkal), ami 2perc30sec és megint mehet az egész előről.
    Tehát 10 verseny: 6perc40.
    10 verseny + reklámokkal újratöltés: legyen kereken 9 perc (hiszen vannak rövid reklámok)
    1 óra játékkal kitermelek majdnem 7*10 versenyt (utolsónál nem nézek reklámot), ami 7*127.750=894.250 cash ha nem tolom el a launchot és váltásokat, és potyog még 7*10*230=16.100 rp

    A napi eventekkel most nem is számoltam, ott több zseton esik, és napi 4xer a daily battle is hozható, ami jókat dob mostanság, vagy 18ezer cash, vagy 10 silver key, 50 gold talán, ill. fusion part az nem olyan menő, hacsak nem speciális kocsihoz jó :B A napi 4 free bronze key-et sem említettem, meg a mostani napi login bónuszt.
    Ha nagyon turbózni akarom az rp-t, akkor óránként megveszem az 5db t1-es kocsit, az 5x500=2500rp. Ha ezt pl. napi 4xer megteszem, és csinálom a 14napos event alatt, akkor az 140ezer rp. Az 5 kocsira durván 150ezer cash kell. Fejlesztésért is jár pont, az szerintem nem éri meg, fusion part berakás az +100 pont, tehát 24xer meg lehet tenni ha van, de strippelni ilyenkor nem tudod csak eladni egy 800-900cash-ért. Stripelésért sem jár rp.

    És akkor még a live race-eket nem is érintettem, bár nekem az nem szimpi, sokáig tart mire összejön 1 meccs és általában többet bukok mint nyerek. Ha pedig sokat nyernék egy jó beállítással, utána tutira jön egy jó hosszú vesztő széria, és csak égetem az üzemanyagot. Majd ha az emulátoros accomat felhúztam T5-ös szintre, majd akkor csapatom magam ellen. Vhol olvastam h érdemes 3at nyerni 1et bukni, szóval majd eljátszogatok magammal, de ez a reklámokkal nem partner emulátorral eltarthat egy jó darabig, és lehet addigra már nem is fogok játszani.

  • BeZol

    őstag

    válasz razorka777 #2132 üzenetére

    Akkor ez nem emulátor probléma, hanem android teljesen, jó tudni :DDD

    Nekem talán 1,5 hónapja volt utoljára, hogy nem ment a reklám iphone-on :U , de akkor is csak 1-1 alkalom ha volt.

    Most is megállás nélkül pörgetem a reklámokat --> 409ezer crew rp

    és szép kis előny

  • BeZol

    őstag

    Mivel elvesztettem szinte minden alkatrészem és fusion partom a koenigsegg-re, elkezdtem visszatuningolni, DE a stage 4 partok mikor megérkeztek, nem lehetett berakni! :DDD Tehát hiába jött már meg, nem volt gomb h fitteljem --> stage 5-ökhöz mikor megvettem és csak pár perc volt hátra, fogtam aranyért instant delivery és egyből megjött ÉS be is rakta. --> 720-as full stage 5-tel a kocsi, és van benne 5 fusion part (+100-as a kocsi így behangolva), ÉS most meg is lett a T5 elite idő: 11.247-tel :DDD --> +58% rp -> 247 rp versenyeként a 230-ról. Szóval most már nem para ha visszarakják rendbe a kocsit full stage 6-ra, mert 46 fusion parttal is csak 11.380-akat tudtam menni, azóta meg csak 1db fusion part jött még, a cél pedig csak az elite +10% bónusz volt ;]

  • BeZol

    őstag

    válasz slug #2144 üzenetére

    Én sima dodge viperrel hoztam össze, ami 40/42 upgrade és 54/68 fusion, de mikor nekiláttam akkor talán 45 fusionöm volt, és kapásból megakadtam az első szakasz végén 622-esként. Szerintem is húzz inkább újra egy nissan gt-r-t, de gondolom a végén ott is kb. 80-90%-ra feltuningolt kocsi kell.

  • BeZol

    őstag

    válasz Endruvv #2150 üzenetére

    Fullos kocsik idejei

    Live race teljesen más tészta, minél jobban tuningolod a kocsid, annál nagyobb különbségek lesznek. Érdemes kisebb pp-re rakni a kocsit, és amellé a lehető legtöbb bónusz pontot összelapátolni.

    Olvastam, hogy valaki kimaxolta a regera csr edition-jét, és azon siránkozott, hogy 5 emberből 4 instant refuseolja, mert tudják h elverné, és képtelen live meccseket tolni emiatt, szóval visszább kellett vennie a tuningot neki is, és ott már jobb a dolog, neked is ezt tanácsolom.

    Én egyébként rp-t regulation versennyel farmolok. Kereken 1 óra alatt 70 meccset tolok le az elite licenszes shax agerával 11.225 körüli időkkel, és potyog 247rp, 12.500+ cash --> 1 óra alatt 17.290 rp és 875ezer+ cash.

    Nekem live-on van, ahol tudom az 1win1loss-t hozni, de akkor is átlag 300-500rp esik ha nyerek, tehát rp ügyileg is kicsit jobb a regulation verseny (494rp fixen 2 meccsen amit nyerek ugye), gyorsabban is megy, nem kell várakozással annyit szöszölni, és dupla annyi zsetonom is lesz.

    Szép lassan T3-nál jár az android emulátoros accountom, majd azzal fogok magam ellen nyomulni T5-ben, és akkor saját tapasztalat alapján újramatekozom, hogy vajon megéri-e. Ha nem is éri meg, majd cash tradelek magammal :B Egyelőre mindig kell vmire cash, bár már nem sokáig.

Új hozzászólás Aktív témák