Új hozzászólás Aktív témák

  • hothead2

    tag

    Másik dolog amivel mindenkit szivat a rendszer, hogy olyan autót vagy stage6-os partot ad neki, amire semmi szüksége. Nekem pl van Bugatti Veironhoz, Lamborgini Aventador, LaFerrari s6-os partom, mindhez 4 vagy 5. Ja most adott az előbb egy Corvette z06-hoz harmadik turbót amit semmire nem tudok használni. Live race-nél a 10 futamból általában 6-szor olyan ellenfelet ad, aki legalább egy tizeddel jobb időt fut mint az elméleti csúcsom, és természetesen az utolsó 10m-en előz meg, kb 150m-es hátrányból fordítva. Azután úgy kompenzál, hogy LaFerrari-kat ad akik valamiért csak 12.0-ás időket tudnak futni és 185MPH a vége. Őket tutira azzal szivat, hogy nem kapnak hozzá S6-os alkatrészeket, illetve ezek a futamok tutira szimuláltak. Jó pár LaFerrarit és mindkét féle Bugatit lenyomtam már, igaz Bugatti Chiron kék 5 csillagos Legendari is lenyomott már engem is. De LaFerrari még sose nyomott le.

    Apropó. Ti jártatok már úgy, hogy véletlenül megérintettétek a startoló gombot live race-nél, még a visszaszámlálás kezdete előtt és akkor bármilyen jól is rajtoltatok volna, a rajt pillanatában visszaesik a fordulat 1000-re és kb 0.2-0.3s-el rosszabb lesz a futamotok. Engem ezzel szivat az utóbbi 2-3 hétben.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák