Új hozzászólás Aktív témák

  • djyuri

    őstag

    válasz rup1u5 #6 üzenetére

    Ez jó! Ez tetszik!
    Ha néznél rendszeresen national-t,spektrumot,frei dossziét...........
    Akkor látnád,hogy kezdeti szinten már mindez tökéletesen műkszik,nemcsak a horror vagy egyébb ilyesmi scifi filmekben.
    Viszont abban tökéletesen igazad van,hogy a külső perifériák még ott is a hagyományos alapra épülnek és ezért LLOOLL!!!

    Én amúgy bízakodóan vagyok abban,hogy 15-20 év múlva már esetleg az én gyerekemet is fel tudom léptetni abba a virtuális idegpályás game-ba:DDD
    Legalább a sok állatkertet meg vidámparkot megúszom:DDD:DDD

    Az fsb-kre visszatérve: mivel 1066MHz-es (sőt 1200) FSB is van már,így értelmetlen arról a vita. Itt inkább már a többszálas technológia és a magas L2 és L3...Lx chache a döntő szerep.
    Szerintem ennek a hóbelebacnak akkor lesz látványos fejlődése,ha egy processzoron belül el lesz ez érve és nem csak a szerverekben a sok összekapcsolt processzoron keresztül.
    Bár engen nem hinném,hogy zavarna az ha úgy csinálnák,hogy több procis felépítés és így jönne ki a nagy teljesítmény,de azért akkor már lenne méretbeli igényem is. Vagyis ne nyomjon akkorát,mint egy IFA homok,hanem pl a mostani fél mázsás gépem. Szerintem ez már hatalmas előre lépés volna,de persze akkor ha ez bekövetkezik a fentebb írt időkereten belül.

    Ezt a témát sokat lehet feszegetni,mert roppant érdekes és élvezetes.

    A topiknyitónak: Így van szerintem is a dolog!;)
    (apróbb eltéréseket nem figyelve)

Új hozzászólás Aktív témák