Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adamka16

    őstag

    hali mindenkinek
    adott a konfigom (az adatlapomon az adatok) és az a gondom a warhead-el, hogy betölt minden faján, játékos beállításon+2* élsimítás+1280*1024 és a játék közben olyant csinál, hogy ha el akarok fordulni akkor megáll a winyó forog veszettül majd megy tovább, ahogy néztem úgy 40 fps lazán megvan akkor is mikor több ellenség jön. szóval nem a hadver képességeivel van gond. physx-et nem találom sehol, h be van-e kapcsolva vagy sem, szóval ez is kilőve. egyszerűen olyan, mint ha kifogyna alóla a memória, ezért megnéztem a feladatkezelőben, hogy mennyi memóriát fogyaszt a game és nem volt sosem fullon a fizikai memória használat. win7 7600-van a gépen. semmi problémám nem volt még eddig a játékokkal, se dx9 se dx10-ben. farcry2 is gyönyörűen fut, pedig ugyan ez az engine. valami ötlet? vagy patch hiánya okozhat ilyesfajta problémát?

  • adamka16

    őstag

    válasz mad1 #3604 üzenetére

    de ami érdekes, hogy a natúr crysis sokkal jobban ffut, pedig majdnem ugyan az a kettő. haver kölcsön ad jövő héten egy 1 gigás kitet, talán azzal változik a helyzet és kezdhetek ramra gyűjteni. más játékok remekül futnak, bár sztem a GTA tuti megfogná még, mivel annak még a 4 is kevés. mind1. majd tájékoztatlak a feleményekről :)
    K50? akkor jó :) amúgy ezzel is gondok tömkelege van már... bár most win7-tel elég jól muzsikál. ugye 2 videókari van benne, és ha a gyengébbik van használva akkor sípol elég durván. nem tudom nálad is hasonló-e a helyzet. amúgy a játékok is elég jól futnak rajta, nem egy erőgép de akkor is.

Új hozzászólás Aktív témák