Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    Bazzz....ez amit csináltok. Kritikán aluli. :((( Ahhoz képest hogy Feka volt a hangadó hogy csináljak azonnali akciót ő lépett le a leghamarabb, talán 30p se ment le a 90p azonnali akcióból...állíítólag felment benne a "pumpa". :F
    Szóval szégyen amit műveltek. :B :B "Ezzel ne legyél", "azzal ne legyél", "ököllel ne legyél".
    Lara is amit csinált...ezért jöjjek multizni?? Vagy bárki aki játszana egy kicsit, szerintetek erre kiváncsi hogy felnőtt emberek ha lelövik őket a játékba sírva fakadnak, káromkodnak, és lelépnek, csak azért mert van náluk erősebb ellenfél is. Nem hiszem hogy erre bárki is kíváncsi lenne... :( :(
    Sírtok hogy kevesen vagyunk, több ember kellene...hát így csak kevesebben leszünk, és akkor nem multizunk sehogy. nsrking is eltünt. Vajon miért? Mert jobban játszott és az itteni "menők" belekötöttek, piszkálták, aminek én is tanúja voltam (V1D4 és Crysis kölök). Nem csodálom hogy nem játszik.
    Felnőtt emberek vagytok. Viselkedjetek is úgy, mert ez a szint amit produkáltok még nagy jóindulattal se haladja meg az 5 évesek szintjét. :(
    Ahogy érzékelem Crysis kölökkel van mindenkinek baja, de senki se mondja...akkor nem hisztizni kell hanem megszavazni hogy menjen vagy maradjon. Ennyi. Vagyunk itt 8-10-en mindenki írja le hogy akarja e vagy sem hogy játszon. A többség fog dönteni.Ilyenkor kell nagylegénynek lenni és a pacekjába mondani hogy "nem gyere a szerónkra játszani". :U :( Egyszer és mindenkorra pedig legyen vége a sértődésnek, csajoskodásnak, és a "kilépek mert ideges lettem"-nek.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák