Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiT85

    aktív tag

    válasz KilgoreTrout #1899 üzenetére

    Próbaképp, (meg egy kis parából) nyomtam egy withdraw-t ~250 Usd-nyi bitcoinomra bittrexen, két pillanat volt az egész. Igaz enhanced accountom van.

  • Chal

    addikt

    válasz KilgoreTrout #1899 üzenetére

    A Bittrex nemrég bevezette, hogy csak verifikált felhasználók utalhatnak ki a tőzsdéről.

    Bár ilyen egyszerű lenne. Sokan panaszkodnak arra is, hogy már megvolt a verifikációjuk 1-2 éve, és közel 100BTC-t forgattak meg, majd hirtelen "unverified" státuszt kaptak nullás limittel. A "bevezetés" meg abból állt, hogy egyik napról a másikra repült a nullás limit, nem volt türelmi időszak vagy előzetes figyelmeztetés. Ami önmagában is problémás, de ha az ennek a feloldásához szükséges folyamat gyakorlatilag nem működik, az onnét lopás/rablás.

    mert gondolom nem férnek hozzá a népességnyilvántartó adataihoz automatikusan.

    Az kéne még csak :)) Egyébként egy osztrák cég ilyen jellegű fizetős adatbázisát használják, kb. mindenkinek hibára fut, állampolgárságtól függetlenül (egyesek szerint valójában nincs is lekérdezés, hardcode-olt hibaüzenetet kapsz). De a baj inkább az, hogy az ennek hatására kért normál verifikációs folyamat (iratfeltöltés, stb..) SEM működik egy csomó embernek, support pedig gyakorlatilag nincs.

    Engem 1 nap alatt verifikáltak, szól, ha nem elég jók a képek (nekem a webkamera nem volt megfelelő, telefonnal kellett csinálnom a képeket).

    Szerencséd volt, örülj neki. De ha megnézed az általam fentebb írt oldalakat (fb, twitter, bitcointalk, reddit), akkor láthatod hogy van baj bőven. Nyilván ez az userek kisebb hányadát érinti, de ha pont benne vagy, és van bent btc-d vagy altod, akkor ez sovány vigasz.

    Chal: Semennyit nem tudsz kiutalni verifikáció nélkül, felesleges várakozni. Link

    Ezzel megint az a baj, hogy nem erről tájékoztattak, a linken levő feltételek pedig folyamatosan változnak. Egyik nap 0.02 BTC volt ott, meg az accountod alatt is ezt láttad, majd másnap 0 lett, és a feltételeket is átírták. Jól jellemzi a dolgot, hogy a fenti kérdezőnek sem 0-át ír, és valószínűleg tudna is utalni egyet (vagy többet, ez megintcsak szerencse kérdése).

    Amúgy pánikolás helyett simán el lehet olvasni az egyes tőzsdék felhasználási szabályait, díjait.

    Kíváncsi lennék hogy akkor is így osztanád e az eszet ha téged is megszívattak volna.

    [ Szerkesztve ]

  • cuko

    aktív tag

    válasz KilgoreTrout #1899 üzenetére

    Nekem Basic Verificationöm van - azóta megszűnt akkor az új itthoni basic verification támogatottsága?

    Közben én is jobban rákerestem, illetve néztem a többiek által linkelt oldalakat is, úgy nézem a fő probléma az unverified accountokkal van.

    Abszolút egyetértek amúgy, nehezen esik megérteni, hogy miért/hogyan vág valaki bele olyanba, amit nem ért, a szabályzatot nagyjából legalább nem ismeri, nyelvvel/keresővel nincs elégséges viszonyban. :(

    @chal: igen, ma olvasgatva már látom, csak éjszaka nem volt erőm nézelődni (és pl a "bittrex withdrawal limit issue"-ra keresve is inkább a változás tényéről szóló cikkek jönnek szembe, nem a panaszkodók).

Új hozzászólás Aktív témák