Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • flashpointer

    őstag

    válasz vhw #19 üzenetére

    en kezdesnek a pve-re megyek ra a copper miatt, normal raidben dupla annyi jon mint easyben, aztan ha mar megy konnnyen akkor jon a pve cuccok gyartasa, ugyhogy most minel tobb pancel fegyver meg point a scavangeres cabinon+maschine gunok tok jok mindkettoben, le lehet vele az ellen moduljait szedni pontosan.

  • vaakuum

    addikt

    válasz vhw #23 üzenetére

    A tesztelhetőséghez kellenne sok-sok garnitúra mindenből, ami nekem viszont nincs, ezért gondoltam rákérdezek, hátha másnál már megvan ez az infó :R
    Jelenleg örülök, hogy összeraktam 3 kék cuccot, mert egy deka scrapot nem kapok már 3 napja, így gyártani sem tudok semmi kéket :(

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • vaakuum

    addikt

    válasz vhw #25 üzenetére

    Benzinből is ugye jól érzékelem, hogy egy hordónál többet nem érdemes felrakni, mert úgysem ad többet 5 benzinnél körönként, hiába van fent 2 hordó...?

    "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

  • marked one94

    őstag

    válasz vhw #29 üzenetére

    Na akkor most màr csak arra kène rájönni, mi alapjàn adja az xp-t :D

    You'll Never Walk Alone

  • #56573440

    törölt tag

    válasz vhw #21 üzenetére

    Pár észrevétel:

    Egy bizonyos szinten szinte mindegy hogy mid van, a lényeg hogy hogy használod :DDD Alacsony ps-en pont annyira hatékony lehet egy gyors, könnyű build shotgunnal ha oldalról-hátulról rá tudsz csapni az ellenfélre, mint egy jól elrendezett Chord-ra épülő kocsi, ha fókuszálod a kabint. Játékstílus függvénye igazából hogy kinek mi fekszik jobban.

    A no páncél is lehet megoldás egy sniper builden, de ha valaki véletlenül a közeledbe kerül, gyakorlatilag instant halsz, esélyed nincs semmire sajnos. A benzines hordóval meg óvatosan, én pl kiszedem mindenhonnan, és ha meglátom az a célpont egyből, 56 sebzést bír csak, ami semmi, cserébe amikor leesne 10 méteres környezetben 450 a sebzése... az elég csúnyán pusztít, még egy jawbreaker kabint is durván amortizálja ha közel van. Bár egy említett egyébként sincs esélyed ha közel kerülnek builden szinte mindegy is :D

    Én Low PS-re dupla wasp buildet használok most, közelről hatékony és vállalhatóan pontos, távolról elég nagy területet fed le, ha mást nem splash-t kapok, gyorsan tölt vissza, 2x 16 lövés, mindegyik 2 rakéta, bal-jobb klikk külön küldi ki őket, így szinte folyamatosan tűz alatt tudok tartani bármit. Az egész build 3100 ps, de jellemzően itt is sok 2000 körnéki ps-el játszót kapok. Cserébe ha rusholni kell vagy akarok arra is jó mert gyors, ha kicsit hátrébb táborozok le akkor is elég hatékonyan tudok segíteni.

    Én még fizetős béta alatt szálltam be, ott elég messzire eltoltam a szekeret, sok a finomság. Jelenleg a fatman ami kellemes cucc szerintem ágyú szinten elég magas a sebzése is, jól páncélozott, az egy jó cél lehet sokaknak.

    Egyébként eNtaK tol mostanában sok crossout videót, mindenféle idióta builddel, nem nehéz neki a promós acc miatt nem farmol vagy craftol, csak összerak meg leszed kész cuccokat, de pl a missle tower, vagy a repkedő szöcskéje azért beteg egy cucc. Mondjuk inkább szórakoztatóra van hangolva a történet mint magyarázós stratégia meg build levezetés.

    Jah és tesztelésre ott az exhibition, amit akarsz keresel, és van ingyen testdrive, botokat be lehet húzni, persze alap minimál cuccokkal jönnek, de nagyságrendileg látható hogy mi mit tud. Bár ahogy nézem behozták oda is a rep lvl korlátozást, nem is értem miért, a finomabb dolgokat az elején nem is tudod tesztelni se... Érdekes

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák