Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vhw

    addikt

    válasz flashpointer #20 üzenetére

    Konkrétan az autó építésre gondoltam, milyen prioritások szerint rakjátok össze?

    Persze más felel meg egy hosszú pve raidnek, mint egy 2 perces pvp-nek.

    Pve-t inkább csak bemelegítőnek játszok - amúgyis korlátos a benzin mennyisége, inkább pvp-ben játszok.

    Kb. 3 napja töltöttem le a játékot.
    Szóval inkább csak kezdőknek lehet hasznos a következő pár szempont, később változhat ezeknek a jelentősége. (Bár eddigi tapasztalat szerint egy ilyen design fenntartható fun játékra később is.)

    Eleinte alig vártam, hogy szintet lépjek és több cuccot pakolhassak az autóra. Egyre csak híztak a modellek. De Engineer 7-8-as szinten még mindig fehér fegyvereket használtam - és hülye módon adtam el apróért az ócskavasat és modulokat - fejlesztések helyett...
    Marha gyorsan kiderült, hogy +1 tonna szemét, meg ~200 plusz HP az autón nem fogja pótolni a tűzerő hiányát. Sőt a sok felesleges haszontalan ócskavas miatt megnövekedett PS miatt olyan ligába kerül a játékos, ahol olyan fegyverek (és nem utolsó sorban tapasztaltabb játékosok) ellen kéne helytállnia, amik pillanatok alatt lerobbantják a páncélt, saját tűzerő meg nincs viszonozni...

    Kis fórumos olvasás után körvonalazódott egy új design, amit tegnap próbáltam ki. Ami 15-20 pvp meccs után úgy látom működik és már tartós marad. A fő irányvonal a következő:
    Minél alacsonyabb PS-el a legnagyobb tűzerő (leginkább alpha sebzésre gondolok) - ~2000 körüli PS-ből. Ebből a tartományból kiszorulnak a magas szintű fegyverek és több a valódi kezdő.

    - strukturálisan szinte csak a minimumot építeni az autóba (a páncélzat gyakorlatilag teljes hiánya: kabin, lehető legminimálisabb alváz, amire lehető legkevesebb (4 db - bár van másik 3 kerekes design-om, lehet ennél is működőképes lenne) legjobb ár/érték arányú kerék (de minél alacsonyabb PS érték)
    Szerencsém volt, így az elején egy Jawbreaker kabint sikerült bontani a második frakció választásához járó ládából - ez erre a célra tökéletes. (de coin-ért is elérhető pár nap benzinfarmolás után, ha nincs ládanyitogatós szerencsénk)
    - 2 db 57 mm-es ágyú
    - benzines hordó
    - radar

    Semmi más. Az utóbbi kettővel lehetne még csökkenteni valamelyest a PS értéket, de úgy tapasztaltam lényegi különbség nincs, ami az ellenséges autók felszereltségét illeti. Így használatuk értékes pluszt ad.
    Egyelőre a fent említett ~15-20 csata után számos meccs után volt 1000 fölötti xp-m (bonusok, szorzók nélkül - akár vesztes csatában is). Így eddig elégedett vagyok az eredménnyel.
    Nyilván kell hozzá egy játékstílus, ami nem feltétlen működik mindenkinél.

    "Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

Új hozzászólás Aktív témák