Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akoska07

    nagyúr

    válasz Bagira01 #17520 üzenetére

    akkor sem volt luxus egy olyan kompresszort tartani.
    a mai erős vga-k többet esznek.
    na meg anno egy 8800GTX fogyasztása...
    sztem nem luxus.

    jól gondolod. természetesen nem nyomtam ki szilikonnal.
    a fejet,ill. a foglalat és a proci körül kell leszigetelni rendesen.

    [ Szerkesztve ]

    Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

  • lipi67

    veterán

    válasz Bagira01 #17520 üzenetére

    :)
    Jó lap..10k? Az durva. Én belezavarodtam az i-s szériába, meg ami jó is, drága is.
    Kihasználni ma se haszálok ki egy 2180-nál nagyobbat 1 hónapban csak max 2x, de egy 7300-as is már túlzás lenne. Ez a 8500-as sose volt húzva, E0, és megbízható helyről jön (e,lső kézből). Elmatatok vele. Ha meg lesz lé..építek egy számítógépet...:)
    Majd jön a 1155, (már jött) kíváncsi leszek, az árakkal mi lesz.(mi és mennyit esik) Nekem egy P55-ös lap )P55A-UD3R vagy egy picit jobb Asus lapocska (ha minden igaz, jól sikerültek) kellene, meg egy 860-as proci. Mostanában annyi sok szart kínálnak, már biz Isten hajlok az új felé..

    akoska07: Csináltam teszteket, 3,6GHz felé nem érdemes menni vele, szóval már nem érdekel. Igaz 3,2-n sokáig kiszolgált volna, alcsony fesszel meg minden ok, de..
    már vágyom a 8xxx-re, érdekesebb mint ez a proci volt.
    halkan mondom, sz.j. 8400-es procijára fáj a fogam..Húúúúúú..mit el tudnék bíbelődni vele. Főleg, hogy rengeteg eredménye van róla, lenne kihívás is benne, mert ha valaki, Ő becsülettel kitesztelte, nem kevés időt fordítva rá. Én meg hiu vagyok, szóval bezárkóznék, nézném x feszen mit ment nála és ha megdöntve, mennék a következőre. Sajna az ára..Majd ennyiért vettem a q9450-et ár, annyim nincs rá.

    [ Szerkesztve ]

    Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

Új hozzászólás Aktív témák