Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Z0C!

    őstag

    válasz Lmh #77346 üzenetére

    dettó.
    1100órát beletoltam, kala 2ig mentem...aztán egyre több csaló, egyre több retardált csapattag..publikon meg ahh..török, arab, orosz kisfiúk akik azt se tudták merre van előre...
    ilyen-olyan emberek jelöltek be mert trade-lni akart meg skinneket cserélni...
    aztán szép lassan felidegesített a játék...
    Azon a szinten voltam mint a német kissrác :D [link]

    ----- www.zoci.gumroad.com -----

  • LazarMk

    csendes tag

    válasz Lmh #77346 üzenetére

    Nekem kedvenc marad. Ugye egy darabig meg volt szűnve a játék, de újra kiadták, így most AVA Global néven van az új. Persze sok szempontból bele lehet kötni, mert folyamatosan fejlesztik meg variálnak benne, meg van néhány régi pro játékos is akik ellen nem könnyű.. de vannak benne versenyek is.. Igaz annak közelébe sem jutok. Lehet kickelni, reportolni, van beépített képernyő videó felvétel opció. A weboldalukon minden hónapban vagy hetente kirakják hogy milyen accountokat bannoltak. Nekem azért tetszik főleg mert a régit is nagyon szerettem.. így ehhez tértem vissza. A bombás mappok élménye számomra mérföldekkel nagyobb mélmény mint a Cs go vagy source volt anno..Sok embernek azért nem tetszik, mert amikor bekerülsz egy ismeretlen pályára ami számodra ismeretlen, és 0 órával, akkor ugye hátránnyal indul először minden új mert nem ismeri a pályákat..Érdemes youtubeon megnézni pár gameplay videót. (Ava global gameplay 2024) Van pár ember aki streamelni is szokott..Anno tényleg rengeteg hacker volt. Most gyönyörűen könyörtelenül bannaolják a hackereket, így a nagyobb rankon lévő playerek között szinte kizárt hogy bárki hacker legyen.. Amit emlegetnek néha az ugye a macro, hogy lehet van aki használja, de olyan hackerek akik régen voltak, már nincsenek.

    Jóenne pár új magyar játékos.. Összesen 4 magyar játékosról tudok jelenleg a játékban 😄

Új hozzászólás Aktív témák