Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Slystyle

    őstag

    válasz Serpiko #6387 üzenetére

    Úgy van. Az elején még én is lázban égtem, hogy majd kinyitom minden egyes ládámat. Volt jó is, nem túl drága cuccok, pár euro-t érők, volt (többségében) rossz is, de nagyon jó még sosem volt. Ezért is döntöttem úgy, hogy 1-2 ládát majd havi szinten nyitok, az belefér a poén kedvéért. Ha okosan csináltam volna, akkor szerintem már egy olcsóbb késre össze is jöhetett volna akár a pénz.

    Coccolino_O: Persze hogy jól van kitalálva, de ha nem lenne így, akkor kb a market-on minden centes áron menne és szinte senki sem tudna eladni, szóval abból nem sok pénz folyna be.

    A trade-up contract-re gondolsz? Ha igen, akkor azt is megéri, ha jókat teszel össze, de 90%-ban ott is jobban jön ki az ember, ha ugyanazt a 10 item-et eladja, megveszi belőle a kívánt skin-t és még nyer is rajta.

    Solad: Tény és való, hogy elég viccesen hangzik egy-két fordítás, de jobb és értelmesebb fordítást nem nagyon lehet egyes dolgokra kitalálni. Plusz pont pedig az, hogy egyáltalán van magyar nyelv is hivatalos forrásból. Ezt nem sok játék mondhatja el magáról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák