Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz Mate #5692 üzenetére

    CS-ben egyértelműen látja a tapasztaltabb hogy ki csal szerintem. A kérdés hogy a kiadó mennyire tud szűrni.
    BF3-ban tönkretették a játékot a szemét szar makrós csírák, sokszor élvezhetetlen volt. Atomlow gyerek de nem tudod ellőni mert lemakróz. Persze az "nem csalás". Ezt hányszor hallottam... Nem, csak jogtalan előny szerzés.
    A WH-t és az AIMot legalább egyből le lehet vágni de a makró/no recoil sokkal alattomosabb szarhalom.

    Most néztem ESL maplistet. Cache és Season is warmap. Na meg a Vertigo.

    [ Szerkesztve ]

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • Slystyle

    őstag

    válasz Mate #5692 üzenetére

    Minden játék egyszer le lesz akciózva és onnantól mindegyikben több lesz a csaló, sőt rengeteg csalónak még a 10-15k se jelent problémát, láttam olyat, aki 10acc-ot vett kapásból kiadás napján egy játékból. A többségük élettelenek, csak ez a céljuk anyuci/apuci szárnyai alatt.

    Olyan ez, mint a vírusirtók, szvsz semmi hasznuk nincs, egy jól be konfigolt router-el többet ér az ember. Kijön egy adatbázis frissítés, mondjuk Jan. 10.-én és a következő mondjuk egy hét múlva lesz esedékes. Addig, a hét leforgása alatt egy új vírus több százezer gépet támadhat meg.
    Minden rendszer kijátszható, szóval olyan játék nem lesz, ahol nem lesznek csalók. Ez sajnos ilyen, vagy elfogadod vagy ne játssz akkor inkább vagy legalább az adott akció idejéig ne.
    Arra pedig, hogy nem szűrik őket, csak annyit tudok mondani, hogy szerintem szűrik, de nincs rá kapacitásuk, hogy a csalókkal foglalkozzanak 24/7, minden erőforrásukkal.

    Mondjuk azt sem értem, hogy hol találkoztok ennyi csalóval. Eddig én csak párral találkoztam, de még úgy is hoztuk a meccseket. A WH-sok se nagy kunsztok, ha nem tud lőni, túl sokat úgysem ér vele. Múltkor is csak egy Global Elite meccsen láttam egyet, aki masszívan tolta. Szabályosan a fején pörgött a csávó és lőtte a fejeseket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák