Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz addamka #1409 üzenetére

    CS-t sajnos pont a casual scene ölte meg az utóbbi években :( A régi HL-mod verziók pont a pro gamingről a skillől szóltak, még az újak a butus játékosoknak kedveznek. Custom mapokon szívesen játszana sok jobb játékos is, de annyira nincs rá igény hogy az hihetetlen. :( Emlékszem mikor még 1.0 és 1.5 között voltunk HL modként, annyi custom map ment hogy hihetetlen mai szemmel :( Ismeretlen mapokon nyomtuk a 10vs10 meccseket is akár :D 5vs5 klánwaron pedig a nem CPL mapok is helyet kaptak simán.

    Ma volt itt egy 1.6-os ismerősöm (én pár éve abbahagytam) és néztünk frag moviekat... Szép emlékek! A mai generációnak felfoghatatlan szerintem egy-egy mérkőzés.

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • szabog4

    aktív tag

    válasz addamka #1409 üzenetére

    Szia!

    Igazából nekem totál mindegy hány fps-el megy! Játszom néha 1-2 teljes menetet aztán lelépek. Kikapcsolódni jó, mert gyorsak a körök. Nekem van egy bevált ROMÁN szerver, ahol 30-40 között szoktak fent lenni, nekem az tetszik. Oké, hogy köszönök chatbe és nem igazán reagálnak, de ezt nem tartom egetverő problémának. Ott nincs káromkodás azt megfigyeltem (hangszínből, mivel nem értem őket)! Végig baráti csevegés megy...bár jó lenne érteni becsatlakozni, de mindegy. :D

    Mondjuk ez az új rendszer, hogy szerencsén alapul a lényegében a meccs egy bizonyos szinte nekem nem igazán jön be, de mint írtam ezzel kiegyenlítik a kezdők és a profik közti mondhatni rést. CS 1.6 sose szerettem. Eljátszottam vele, mert amúgy jó maga, mint játék, de nekem olyan szinten csúnyának éreztem, hogy nem bírtam vele játszani. Módoltam mindig őket meg az összes CS-t (kicseréltem a fegyvereket, skineket), amik számomra meghosszabbították a játékidőt, nem untam meg. CS: S nekem a favorit. P90 szerintem még mindig itt modellezték le a legjobban. (Egyik másik játéknál is undorítónak találtam). Jó az AK-ról nem szólnék meg a galilről meg még 1-2 fegyverről, de skincsere megoldotta! :D

    Ne értsetek félre nem grafika megszállott vagyok, hanem ne irritálja a szemem a grafika. Battlefield 1942 szerintem fasza meg mondjuk a Conflict Desert Storm vagy mondjuk a Soldier Of Fortune 2 és még sorolhatnám. R6 raven shield a másik, ami nálam eléggé hogy is fogalmazzak...öhm...megosztott engem?...mindegy is. A grafika nekem totál nem feküdt, de csak a fegyverek kinézete semmi más, amit igazából minden percben lát az ember. G36C ...botrány...de a játékmechanika az 10/10. Imádom.

    Warokat sosem értettem! Mire jó? Arra tudok gondolni csak, hogy ismerősök játszanak és csapatjáték nem mindenki fut amerre lát. Tévedek?
    Arról hallottam, hogy vannak olyan versenyek, amikért pénzt lehet nyerni. Anno nagyon akartam én is, hogy húúú majd én is odamegyek...aztán letettem erről! Tudtam, ahhoz nagyon sokat kellene játszani és kellene egy csapat is! :DDD

    NAV szerkesztés ...ahha...értem én...nagyon jó programozó vagyok...jah nem is :P :DDD
    Nekem ez full kínai szóval szerintem hagyjuk, de azért köszönöm! :R

    Megtanulnék programozni, de egyenlőre nem tudom hol, mennyiért és meddig van egy afféle kurzus...vagy jobb lenne magamtól tanulni?...mindegy ez is igazából! :D

    HUN_Thorpedo

Új hozzászólás Aktív témák