Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz PsycHo88 #5127 üzenetére

    Szia! (szerk.: röviden: folytathatod a jelenlegi karaktered)

    A karaktert át lehet rakni, ez nem probléma. Ha marad a platform, akkor nincs semmi extra, felhő szinkornizálja (micsoda elírás, meghagyom ;] ) (persze csak ha el volt mentve, erről találsz fentebb írásokat, de szerintem tudod miről van szó.)

    Ha váltasz, pl droidról IOS-re, akkor célszerű megtartani a csere idejéig (kb 5 perc) mind2 telefont, különben nagy eséllyel írni kell a supportnak. De ha android az alap, akkor a karaktert emulátorral gépről is menedzselheted, így megválhatsz a droidos telefontól.

    Cserénél a link[a device] gombot kell használni, kapsz egy kódot, ezt beírod a másik platform készülékébe, és elmented az ottani felhőbe is. Célszerű nem szarakodni azzal, hogy a cél készüléken van egy másik karakter: ne legyen. (Vagy ügyesen csináld, ezt a kódolós bulit egyszer lehet eljátszani, szóval legyen üres felhő (ios gamecenter id account retek tudja mi) az iphone-n/ipadon. Vagy support.)

    Nem nehéz, van rá millió YT tutorial (elvileg), és mint leírtam párszor, bármit elcseszel, ott a support (angol, de asszem van a 12 (?) nyelv mindegyikéhez is - ebben nem vagyok biztos.) és a fórum :K Sok sikert, kérdezni szabad.

    [ Szerkesztve ]

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz PsycHo88 #5129 üzenetére

    Felho mentes van ember. Mit dugsz össze? :DDD
    Nem Windows hogy copy paste oszt megvan a save mappa.
    Be kell jelentkezni az új telon , letölti felhőből a mentést.

    De a link device opció ami kell neked.

    [ Szerkesztve ]

  • Hunmugli

    aktív tag

    válasz PsycHo88 #5129 üzenetére

    Csupán praktikussági okai vannak a megtartásnak:

    A "szülő" eszközön kapsz egy kódot, az ottani cocban. Ezt 1 percig (5???) írhatod be a fogadó eszközre. Szóval ezért kell mind2 eszköz, de ez pusztán praktikussági ok, nem előírás. Messengeren a világ másik feléről is fogadhatsz kódot (ha az kell, de miért kéne?). Akkor ott (fogadó eszköz) megjelenik a falud, amit elmenthetsz az üres iAppleGameCenterIDAccuontProfil retek tudja mibe, és a művelet többször már nem ismételhető meg: a karakter már linkelve van üzenetet kapsz.

    Így 2 platformra van mentve a falu, de nem duplázódik, vagy ilyesmi. Pl amikor 2 ajtón mehetsz be a lakásodba, pont olyan... 2 kulcs van hozzá, 2 platformra. Szerintem nem olyan nehéz.... (coc->beállítások (jobb alsó sarok)->link->this is the old/new device->i want to transfer to an ios/droid device->kód kapása/beírása.) (a kód 4x5 karakter, kötőjelekkel elválasztva, pár percig tudod beírni. Kérhetsz újat, de ha már sikeresen linkelted az eszközt, akkor nem (de miért kérnél, hiszen elkészültél...))

    Kérdés? :)

    A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

Új hozzászólás Aktív témák