Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz jack474 #5063 üzenetére

    Mivel eddig max. TH10-eket kellett támadnom CW-ben, amire a gólem+pekka+wiz jó kombó volt, ezeket meg maxoltam szintlépés előtt, továbbá eszem ágában sem volt pl. ballonozni, ez a "támadóerőd a közelében sincs a védelmednek" kijelentesed több mint furcsa számomra?!
    Csak a hősökkel van relatív elmaradásom, de CSAK a hősök miatt, nem akartam pl. Th9-re ragadni, ahol nem egy 20-as vagy nagyobb hőst látok - kérdezd meg, az 5-ös pekkám hányat ver rá, mire meghal? Max. 3-at. Akkor EZÉRT maradtam volna újabb fél evet pl. Th9-en?!
    Az igaz és pontos meglátás, hogy farmolásból építkeztem/fejlesztettem eddig is, és ez a további tervem is. Ezzel együtt, nem egy, hozzám képest dupla ideje játszó játékost tudok, akinek kevesebb sikeres védése van a falujára, mint nekem.
    Tehát akkor:
    - a védelmem nem elégtelen;
    - a hősöket kivéve, a használt egységek maxosak vagy közel maxosak voltak a szintlépéskor;
    - eddig MINDIG megfelelt a köv. TH szintre az előzőleg használt támadási forma;

    Miből kellett volna tudjam, hogy malmozzak még th10-en, és majd a szintlépést követően 30-40.000 nyersis, full közeli th11-ekkel fog szívatni a szerver?!

    A korábbi hozzászólásommal ellentétben, kezdem megtanulni, hogy melyik th11 üthető be a mostani egységeimmel. Erre bizonyíték, hogy el tudtam indítani a tervezetten hátráltatott infi fejlesztést, illetve, hogy ha ma nem szabadulna fel építőm, akkor ma vélhetően tele lenne a 9,5M-s aranytárolóm annak ellenére, hogy kb.50.000 volt benne az előző fejlesztésem indításakor. :) ..plusz, hogy lassan 200 levert Artillery-nél járok.

    Azt, hogy - ha ugyanazzal akarok támadni, mint eddig (és egy ideig még ez a tervem) - csak a hősök pl. +20 szintjével th11-re lépve, máris "2x" könnyebb lett volna a kezdés, nem igazán hiszem. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák