Új hozzászólás Aktív témák

  • Fényhozó

    tag

    válasz bakgab #383 üzenetére

    Na, valahogy sikerült működésre bírni a laptopomon Windows 10 alatt. :) Új rendszertelepítés, Driver Boosterrel minden driver felrak, alapjáték kiegészítője elindít, új játékot kezdtem, és már a kezdeti játékbeállítások után kifagyott, valami directx és viedókártya hibára hivatkozva. :(((
    Ekkor a Windows önszorgalmúlag feldobott egy kompattibilitási varázslót, mely valami ilyesmi üzenetet írt, hogy:

    "Ez a játék nem kompattibilis a Windows jelen verziójával. Óhajtja hogy a kompattibilitási varázsló kijavítsa a hibákat?" :C

    Természetesen az igenre kattintottam, és kb. 1-2 perc vacakolás után láss csodát, kijavította a hibákat, és azóta flottul megy a játék.

    Csak próbaképpen elvittem pár tíz körig a játékot. Ment frankón minden mint a karikacsapás. Ezek után elindítottam a "Realism Invictus" modot. és azzal is muzsikál szépen eddig. :C Tegnap újra megtörtént az velem, ami már hosszú ideje nem. :) Nevezetesen hogy egy játék újra a számítógép képernyője elé ragasztott hosszú órákra... :DDD
    Na megyek is tovább hódítgatni a világot. :)

    Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

Új hozzászólás Aktív témák