Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fényhozó

    tag

    válasz KilgoreTrout #10 üzenetére

    Ebben lehet valami, mert fejlesztgetek orrba szájba, és folyamatosan csak kapom az üzenetet, hogy "Az ekszpedícijós ármi mán megen bővült ujjabb gyalogossal, ágyúval, naszáddal stb..." Ezen már én is bosszankodtam eleget.
    Egyik mentett állásomnál, ahol a Hollandokkal kolonizáltam az új világot, már minden készen állna a bili kiborításhoz, de nem merek belekezdeni, két dolog miatt sem...

    1: Az expedíciós anyaországi hadsereg, amit a függetlenség deklarálása után a nyakamba fog zúdítani a drága király, nagyjából egy szinten van az enyémmel. Márpedig tőlem sokkal tehetségesebb hadvezérek már megmondták pár száz éve, hogy hábórút indítani legalább 2x-es túlerővel szabad. Mármint ha győzni is szeretne az emberfia. :B
    De hiába mennek a hajóim európa felé, roskadásig megrakva dohánnyal, rummal meg ezüsttel, hogy némi kis pénzmagot csináljanak az amúgy sem teljesen üres virtuális kasszámnak, amint a pénzből újabb katonákat, fegyvert veszek, az a ro... izé fránya király is újabb sereggel bővíti ármádiáját, és ott állok ahol a part szakadt. Na mind1, elöbb utóbb meg kell próbálni.

    2: ..... na ezt elfelejtettem izé... :B

    Szóval lehet benne valami amit mondassz.

    [ Szerkesztve ]

    Gaming csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCQvXKx_PcvGCAcYzrdxzzcw?view_as=subscriber

Új hozzászólás Aktív témák