Új hozzászólás Aktív témák

  • SriverFX

    csendes tag

    Kb 10 éve játszottam utoljára a colonizationnal, 1 hete tettem fel újra, hát hihetetlen jó vele játszani. Ahogy végigolvastam a hozzászólásokat, ugyanazok a problémák jöttek fel másoknál is mint nálam.
    Az egyik ilyen, h egy idő után elképesztő mértékben nő a király serege, nem lehet vele lépést tartani. Igaz általában 5 városnál többet nem szoktam csinálni, mert nem lehet mindenre figyelni, ráadásul rettenetesen belassul a játék (1 kör is 3-4 perc)
    Igazából úgy vettem észre, h a pénznek egy idő után nincs szerepe, mert minden egységet ki lehet fejleszteni (egyetem, indián városok). Ebből az 5 városomból 2 minimum csak élelmet termel, valamint fát és ércet (építéshez), na és lovat a háborúhoz, de még igy is max 5-6 kör kell, hogy új taggal bővüljek (elérjem a 200as limitet a kajából).
    Azon kívül, h az indiánokkal harcolnék, hogyan tudok tapasztalatot szerezni a katonákkal? Mert nyilván nagyobb lenne a sansz a király serege ellen, ha már olyan katonákkal vágnék bele a csatába akik gyógyitják a saját négyzetükön lévőket.

    Remélem van még olyan elvetemült ember, aki ezzel tolja:)

    Sakkozni bokszolókkal, bokszolni sakkozókkal szeretek

Új hozzászólás Aktív témák