Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    válasz dvd_R+ #1 üzenetére

    és nekem a problémám ez lenne ha valaki tudna segíteni meg köszönném
    szóval :

    problémám adódott :(( van egy t online kábel modemes 15mb családi netem egy kis gagyi cisco modemet kaptam hozzá , nem rég köttetem iptv-t és ki cserélték a modemet egy
    Cisco EPC3925 Router wifi modemet vagy mit

    a fő problémám az hogy olyanokat csinál pl refereshezek azaz kreessekek 1 internetes játékban mondjuk szervereket vagy pl az u torrentet elinditom tölt de nem is maxal és nem is maxal feltölt akkor is pl a net olyankor nem nyit meg oldalakat de van amikor igen ha kilépek pl az utorrentböl vagy a refereshezést abba hagyom játékba akkor egyböl jó a net olyan mint ha laggolna olyankor és elmenne a net vagy én nem tudom .. :(

    gondoltam a routerbe be állítom a dolgokat 192.168.100 ezen nyilt meg beléptem elsönek nem tudom már mi volt a jelszó .. elvileg csak admin és jelszóhoz nem írtam semmit

    nem láttam semmi furát annyit állítottam hogy a wifit disabledre tettem netalantan azért csinálná ezt mert valaki lopja .. na mind1 továbbra is fent ált ez a lag most beakartam lépni és minden féle jelszót probaltam amiket szoktam adni de sehogy sem lép be :S hogyan tudnam a jelszót resetelni alapra ?

    és miért csinálja ezt a net ? mert a régi gagyi modemel nem voltak ilyenek

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

  • Dzoo11

    csendes tag

    válasz dvd_R+ #1 üzenetére

    Sziasztok

    Lenne 1 nagy kérdésem tőletek...
    Cisco EPC3925-ba hogyállítom be az MTU-t? (1500-ra szeretném beállítani)
    mert mindenütt kerestem a választ de seholse találtam ésszerű megoldást erre.
    segítene valaki?

Új hozzászólás Aktív témák