Új hozzászólás Aktív témák

  • Peszike

    csendes tag

    Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni. Ma bővítettem a UPC internetcsomagunkat 50 Mbit-re, és közölték hogy jaj de jó ajándékba kapok egy ilyen Cisco EPC3925 routert. Remek, különösen hogy tegnap vettem egy TP-Link TL-WR150KIT-et.

    Első kérdésem: beszéltem a bolttal, ma még visszavihetem a TP link routert, de a Cisco csak jövő héten jön (addig van tartalék routerem), érdemes mégis megtartani mert jobb mint a Cisco vagy ez a router-modem amúgy sem fogad el másik routert?

    A TP linket szettben vettem USB stickel, a mai próbálkozásom így nézett ki: a 30 Mbites internet kábellel 30,5, notebook beépített wifivel 29,5, a másik asztali gépen a TP link szettben adott stickkel 16. Remélem a Cisco is fog tudni kábellel tényleg 50-et, a notebook wifivel meg legalább 49,5-et, ez hiú ábránd?

    Se TV, se telefon nem lesz rákötve, egyet szeretnék: ha már 50 Mbites internetért fizetek, az 1. számú asztali gép úgyis kábellel lesz rákötve, a másik asztali gépben is jó internet legyen kábel nélkül. Nézegettem a PCI wifi kártyákat, mit érdemes venni? Lehet olyan probléma hogy a TP link wifi kártya nem működik a Cisco routerrel? Tudtok ajánlani egy jó ár-érték arányú kártyát? Jobb lesz mint a mostani stickem (ami a 30 Mbites internetből 16-ot csinál)?

    Köszönöm a segítséget!

Új hozzászólás Aktív témák