Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • W666W

    tag

    válasz Matthewus #3014 üzenetére

    ÉN Félek nagyon félek .. :( a 4.1-el ránk fog köszönni a "szép új világ " vagyis ha nem akarod az ask.com -ot meg a sok bügyürét feltelepíteni akkor vedd meg az akárhogy is nevezett "tiszta" változatot....Én már nem hiszek abban hogy Teljesen ingyené adnak majd egy premiumnak nevezett verziót.... :Y :Y :Y
    Meg ez a sandbox dolog is foltozzák foltozzák, de a 828-as builddal sem oldódott meg az a problémám, hogy ne akarja már a sandboxba futtatni a logitech setpointot, meg a realtek HD AUDIO managert..Miért akarja egyáltalán a sandboxba futtatni ?? nem ismeri fel ezeket a progikat ?? vagy mi baja van velük ???, Ha meg kikapocsolom a sanboxot akkor meg eltünteti a tálcáról a Realtek HD audio managert meg a setpointot is.... :( :( :(

    Nekem nagyon elegem van a sandboxjukból is meg a 4-esssel kezdödö vackikból is....Sosem értettem a cégeket , hogy miért kell egy jól bevált és MÜKÖDÖ rendszert elrontani vagy ha mindenképp haladni akarnak a korral akkor miért kell félkész fércmunkát kiadni ???? JÓ még a CAVS idejébe belefért Föleg a 2-es CAVS amikor behozták a HIPS-t de ez azért picit dühítö már..Most meg jönnek az igéretek , hogy így meg úgy ilyen lesz meg olyan lesz....

    Csak egyszer legeyn már müködöképes és jó és olyan mint ahogy annak idején még a 3.9 után megigérték mert az akkor elindult fejlesztéseknél is kaptunk ilyen meg olyan igéreteket MELIH-éktöl hogy mennyirre szuper lesz a 4-es aztán szépen kiderültek a dolgok....

    Akkor miért nem lehetett még a 3.9 et még foltozgatni azt közben meg tutira megcsinálni a 4-est..Mert ennek így szerintem nem sok értelme van

  • blattida

    nagyúr

    válasz Matthewus #3014 üzenetére

    És amint mindenki látja, nem lesz új gui, nem lesz cima és bb sem, maximum a továbbfejlesztett av motor és eltávolító képesség...

    Talán a 4.5-ben...

    Gauranga! हरे कृष्ण हरे कृष्ण कृष्ण कृष्ण हरे हरे || हरे रामा हरे रामा रामा रामा हरे हरे||

Új hozzászólás Aktív témák