Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HollywoodBoy

    tag

    Sziasztok!
    Nem vagyok benne biztos, hogy jó helyen járok. Ha nem, kérnék egy kis útbaigazítást.
    Szóval van egy Dell inspiron N5010 típusú notebook-om egy ATI Mobility Radeon HD 5470 1GB-os VGA-val szerelve.
    Éppen sorozatot néztem online, és elkezdett 'szaggatni' hang és ezzel egyidejűleg elment a kép. Aztán miután a kép teljesen elment a hang tökéletesen visszaállt és újra hallottam a sorozatot és gondolom a többi alkalmazásom is futott frankón, csak a kép ment el. Gondoltam, hogy valamit 'elszámolt' a VGA, ezért leállítottam a notit, és bekapcsoltam. Azóta a LINK-elt videón látható dolog fogad minden bekapcsolásnál. Csökkentett módban ha letiltom a kártyát tökéletesen működik utána a normál módú indítás is (most is épp így írok ide). De amint engedélyezem a kártyát, elszáll a rendszer ugyanúgy ahogy a videón látható. Teljesen lecsupaszítottam a gépet az AMD-s szoftverek tekintetében, majd feltettem a legfrissebb drivert, és a probléma továbbra is fenn áll. Az előbb megpróbáltam a Beta driverrel is, de szintén semmi változás...
    Mit gondoltok, ez biztos hardveres gond lesz? VGA chip csere?
    Várom a véleményeteket!
    Köszi előre is!
    Üdv.!

Új hozzászólás Aktív témák