Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • forise

    tag

    válasz katt777 #9675 üzenetére

    Köszönöm katt777, Danke katt777 :R
    Egyébként visszaolvastam a totyikban, de nagyon nem találtam az én bajomhoz is hasonlító problémát. Azt olvastam, hogy valakinél nem műxik a kettő együtt és ilyenkor le kell darálni mindent, mint azt Te :R is javaslod, de azt is javasolták rajtad kívül mások másnak, hogy elég a beépített uninstall program. A registryben is kerestem és töröltem a bejegyzéseket, ennek ellenére nem lett jó, igaz a user mappában nem keresgélődtem. :F A gugliban is keresgéltem, de a kereső nem sok magyar lehetőséget dobott ki, legtöbbször visszakerültem ide, és ha megnézed ezzel kapcsolatban ebben a totyikban nem sokan tettek fel mostanában ebben a formában ezt a kérdést, lehet hogy másik totyikot kellett volna megnéznem :U , de hamarabb szerettem volna választ kapni a problémámra, ami egyenlőre megoldódott azzal, hogy ma reggel el sem tudtam indítani a masinát, mivel több mint valószínű, hogy beadta a derekát a táp ebben a döglesztő melegben :W ( a tartalék nevesincs táppal legalább a boot képernyőig eljutottam :O ).
    Még egyszer köszönöm, hogy újonc és laikus létemre szántál rám pár percet :R

Új hozzászólás Aktív témák