Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tabort

    csendes tag

    válasz _DiEGO_ #31825 üzenetére

    Használtan vettem, nem kaptam hozzá átalakítót, de vettem egyet, ahogy írtam is. Sehol nem írtam, hogy csak és kizárólag VGA csatlakozó van rajta (A lényeg, hogy DVI nincs, és a monitoromhoz meg csak az van. Normál DVI... :((( ). Van HDMI is meg két másik: Dual-link DVI with HDCP és DisplayPort 1.2 ez nekem nem sokat mond. A D-SUB-ot valóban nem tudom, micsoda, hogy most az DVI vagy VGA, vagy valami más, rákerestem, nem kaptam választ, nem is érdekel most már.

    Real/Dream/Q barátunknak: Nyílván beállítottam egy generic drivert, sőt a sajátját: BenQ G950A. Driver nincs ehhez a monitorhoz, ami használható is.
    Ha tudsz olvasni, utána írtam, hogy már újratelepítettem, de nem gondoltam először, hogy működni is fog. Amúgy tudom, hogy kell uninstallálni, kösz...
    Egyébként VTX3D a kari.
    [link]
    Nem tudom, milyen hangátvitelről írkálsz. Ez nem volt kérdés.

    Amúgy arról, hogy mit illene tudni, stb.... nem tudom mivel érdemeltem ki ezt a lekezelő hangnemet, amivel reagáltál. Ha csak így tudsz, akkor azt ajánlom, inkább tartsd meg magadnak a segítő jószándékodat.

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B450M DS3H, AMD Ryzen 5 1600X, ARCTIC COOLING Freezer 33, HyperX 4x4GB Predator DDR4 3200MHz CL16 KIT HX432C16PB3K2/8, EVGA GeForce GTX 980 4GB FTW GAMING ACX 2.0, be quiet! System Power 9 600W, ViewSonic VG2236wm-LED, Logitech G502 Proteus Spectrum, Win 10

Új hozzászólás Aktív témák