Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz rumkola #10765 üzenetére

    Én tudom a különbséget, de akik AMD-eladásokból élnek, azok azt fogják mondani minden hibajelentésre, hogy szidás, user-error, stb. Persze előbb-utóbb így már senki nem fog ide jönni segítségért, mert sokan úgyis csak leugatják (Abu85 legalább próbál segíteni).

    Abu85: Én sehol nem írtam, hogy az itt előforduló hibák kizárólag az AMD miatt vannak, elég csak az előző hsz-omat elolvasnod. :B
    BF BC2-t végigjátszottam csak eszközkezelőből drivert telepítve, CCC és AMD telepítő nélkül (ahogy már csak szoktam). Akkor mi is okozza a hibát? :F
    Visual C++ eleve a gépemen van, mert egy csomó mindennek kell.
    A többivel egyetértek, de ettől még mindig előfordulnak hibák teljesen szabályos telepítéssel is, tehát még mindig azt mondom, hogy nem rögtön lehurrogni kéne azokat, akikkel megesik a baj (ne vedd magadra), mert éppen olyan VGA-juk van, amelyre még nem optimalizálták a meghajtót.
    Egyébként, ha emléxel, amikor nekem volt bajom az AvP3-mal, direkt feltettem tiszta rendszerre a teljes C csomagot, mert én is tudom, hogy csak így reklamálhatok. :R A magam részéről mindig megnézem így, ha hibát tapasztalok, másoktól meg jobb híján el kell fogadnom, hogy rendesen telepítették a meghajtócsomagot, ha azt írják.
    Arra gondolok, hogy minden ablaknyitásnál v. váltásnál is 3D-be ugrik. Nem hiszem, hogy ez jót tesz a kari élettartamának, a hűtésének meg főleg.

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák