Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Abu85 #7835 üzenetére

    A driverből állított AA csak alacsony AI mellett működik (ez a titka, nem véletlenszerűen fordul elő), legalábbis az általam próbált progikkal másképp nem hatott (és az AF sem). Természetesen csak akkor érvényes a dolog, ha a játék maga nem zárja ki a kényszerítést.
    Asszem 9.11-es meghajtóval sehogy sem működött (ált. rögtön megnézem Oblivionnal), de most nem emléxem, hogy W7 v. XP alatt. Egyik rendszeren tuti jó volt, a másikon meg szar. (Újabb adalék a driverek megbízhatóságához és minőségéhez. :DDD )

    Én azt vettem észre, hogy a DX10.1 AA messze nem nyújtja azt a minőséget, amit egy sima AA tudna, Clear Sky-ban sem volt semmi köze hozzá (amikor végre egyáltalán működni kezdett), főleg, hogy én amúgy is a legmagasabb, Edge-Detect minőséget használom. DX10+ progikban van látható szőröződés-simulás, akárhová nézek (játékban beállítva, nem kényszerítve!). Eksön közben persze nehezebb észrevenni, de én az a kötözködő fajta vagyok, aki meg-megáll szétnézni a virtuális terekben. :B :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák