Új hozzászólás Aktív témák

  • rocket

    nagyúr

    válasz katt777 #7690 üzenetére

    Nem tudom hol lattal olyat, hogy azt irtam volna az ATi driverei tokeletesek.

    "hogy-hogy sorra adnak ki hotfixeket meg RC-ket?"

    Azert, hogy ha elojon egy problema ami mondjuk nem 3 embert erint ne kelljen varni a vegleges driverig.
    Amikor nem adtak ki hotfixeket akkor meg az volt a gond, hogy varni kellett a vegleges driverig.

    "Nem kéne hülyének nézni azokat az embereket, akiknél különböző hibák előjönnek az ATI meghajtóival, csak mert nálad éppen nincs telepítve olyan játék, vagy nincs olyan hardvered, amelyekkel előjönne."

    Nem neztem hulyenek senkit, nem is ertem mibol sikerult ilyet kiolvasnod a hozzaszolasomban.
    Utolso NV kartyam a GF2 GTS volt azota ATi-m van, es nincs gondom.
    A HD5770mar a hivatalos megjelenes elott napokkal megvolt, az osszes drivert ami azota megjelent hozza telepittem rogton, nem laggol egyik jatek se, nincsenek grafikai hibak.

    Persze biztos veletlen, hogy nalam nincs problema, es nem az okozza, hogy ugy uninstallalom es telepitem a drivert ahogy az AMD leirja, nem futtatok VGA-val kapcsolatos third party programokat, es nincs tele szemetelve a gepem minden fele "csoda" tevo programmal.

    "A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Új hozzászólás Aktív témák