Új hozzászólás Aktív témák

  • guftabi96

    addikt

    válasz zolee0307 #33029 üzenetére

    "de jelen esetben a program alapból gyártói hibás, szóval előbb az amd-nek kellene megcsinálni, hogy aztán esetleg én rajtam legyen a felelősség, "

    Nem :N
    Amint engedélyezed az Overdrive-ot, te felelsz a kártyádért, ha jó az overdrive, ha nem.
    Szerintem se kellene benne lennie, vagy ha igen, akkor megcsinálhatnák már rendesen, de sajnos ez ellen nem tudsz mit csinálni, mint más programot használni.
    Vagy hanyagolni a tuningot (ha tényleg csak kicsit van húzva a kártya, és nem akarsz más programot használni, akkor tiltsd le az overdrive-ot, nem ér annyit, hogy sz@rakodj vele).
    Nem jó ez sem a felhasználóknak, sem az AMD-nek.
    Maguk alatt vágják a fát. Bár nekem nagy gondom sosem volt velük, most feltűnően sok lett megint a panasz, bár szerintem még mindig sok a user error, amit ki lehetne küszöbölni (pl az össze vissza telepített driverek (nem megfelelően törölte le a felhasználó az előzőt stb)).
    Az biztos, hogy a jelenlegi helyzet nem jó, és nem mehet tovább sokáig, mert tényleg írtó nagy sz@rban lesznek (mondjuk már benne vannak).
    Reméljük jól fog sikerülni a Polaris és az AM4-es procik/apuk, és jobb helyzetbe kerül az AMD.

    #KeepFightingMichael

Új hozzászólás Aktív témák