Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz Nova96 #11130 üzenetére

    Most kezdjem én is, hogy 25k gemből jött 3 legend?

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • Csixi68

    tag

    válasz Nova96 #11130 üzenetére

    Én tegnap elpörgettem 3000 gemet, amit kb. 2 hónapja gyűjtöttem, eredmény 1 Vlad amiből van már 2 db.
    Még soha nem vettem gemet, de látva az itt kommentelőket, nem is fogok venni.

    Más:
    Sajnos sokan beleesnek abba a csapdába (lásd a törölt kommenteket, ja azt már nem is lehet látni :DD ), hogy azt hiszik a vett gemmel előrébb jutnak és esetleg sikerül is egy jó hőst pörgetni, akkor megint vesznek gemet és így sorjában több százezer forintot beleölnek egy halott játékba.
    Élvezd a játék örömét és ne azt, hogy minél hamarabb előrébb juss. Gondolkozz, hogy az eddig meglévőkkel hogyan tudsz tovább jutni, fejlődni és majd csak beesik egy-két jó hős is. Akkor megint gondolkozni lehet a jövőbeni fejlődésről.

    Saját példa: Elkezdtem a játékot, viszonylag hamar bejött Aries, utána semmi, több hónapon keresztül. Így nyugodtan tudtam fejleszteni (igaz akkor még ritkábban jöttek az új hősök). Majd egyszer csak bejött a Vladocska, nagy öröm és új fejlesztési stratégia... 80e Might-nál szinte ugyanúgy voltam mint Repeek, próbáltam nézni a videóit, lépést tartani vele, kérdezgettem és fejlődtem. 90e mightnál elhúzott szépen és ez inspirált, hogy menjek előre én is, pedig fel akartam adni már. Most 105e might felett vagyok, bejött közben először Santa (nagy öröm) majd most nemrégen meg Dread Drake. Igazából nem örültem neki, mert mindig is PD-re vágytam, hogy gyorsabb legyek (azért reménykedek, hogy valamikor a közeljövőben beraknak egy PD-hez hasonló hőst is, amit kipörgetek, már szinte minden hősnél lehet alternatívát találni). Ma már amúgy nem érdekel annyira a dolog, amim van azzal tudok fejlődni és kész. Így is tudom élvezni a játékot, persze nem elvakultan. Ezért van az, hogy soha nem léptem be egyik klánba sem, mert tudom, hogy csak akkor tudok itt lenni amikor az időm engedi és nem tudnám összehozni az esténkénti harcokat stb.

    Nem bántom azokat, akik "elvakultan" elkezdtek ezzel a játékkal játszani és kitudja hány accon keresztül nyomják és pumpálják bele a pénzt. Ez mindenkinek a saját dolga.
    Itt a fórumon viszont az a dolgunk, hogy beszéljük meg az esetleges újításokat (sajnos nem tudok angolul, a google meg nem mindig a legjobb barátom), problémákat esetleg osszuk meg egy-egy sikeres csata-küldetés végigmenetelét, hogy a kisebb-kezdő játékosoknak is örömet okozzon a gyengébb hősökkel való játék.

    Üdv néktek... Csixi!

Új hozzászólás Aktív témák